Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: آتش نشانان ایستگاه ۲۷ با کمک به روباه زخمی که در فضای سبز بلوار لاله در غرب تهران گرفتار شده بود آن را به مرکز نگهداری این گونه حیوانات تحویل دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، آتش نشانان ایستگاه ۲۷ با کمک به روباه زخمی که در فضای سبز بلوار لاله در غرب تهران گرفتار شده بود آن را به مرکز نگهداری این گونه حیوانات تحویل دادند.

شهروندانی که پیش از ظهر روز ۱۱ آبان متوجه حضور این روباه و زخمی بودن او شده بودند در تماس با سامانه ۱۲۵ برای کمک به این حیوان از آتش نشانی کمک خواستند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۱:۲۲ دقیقه روز ۱۱ آبان با دریافت این خبربلافاصله آتش نشانان را به محل حضور روباه زخمی در خیابان جنت آباد، بلوار لاله شرقی اعزام کرد.

به گفته محمد اصغری فرمانده آتش نشانان، این روباه زخمی در میان شمشادهای فضای سبز وسط بلوار گرفتار شده بود که آتش نشانان بی درنگ با بکارگیری تجهیزات ایمنی و نجات و بدون هر گونه آسیبی این حیوان را گرفته و با انتقال آن به مرکز نگهداری این گونه حیوانات به ماموریت خود پایان دادند.

____________________

خبر مرتبط:

نجات روباه بازیگوش از داخل گودال آب

۱ Comment

  1. ارمین می‌گه:

    سلام و خسته نباشید به اقای محمد اصغری فرمانده اتشنشانان تهران بزرگ مال همان منطقه و تمامی گروهشان که برای نجات نه تنها انسان ها بلکه برای نجات حیوانات بخصوص حیوانات وحشی که این واقعا خوشحال کننده هست که البته من فکر میکنم فقط شما و دوستانتان چنین کار با ارزشی انجام میدین و باز هم فکر میکنم در جایی دیگر در کشورمان این چنین با حیوانات برخورد نکنندو همان جا کارشو تمام بکنند. و ایا در کشورمان ایران جایی به جز باغ وحش هست که بعد از رسیدگی به این حیوانات انها رو دوباره به محل اصلی که داشتن زندگی میکردند ازادشان کنند و یا در منطقه حفاظت شده انها رو رها کنند ممنون از شما منتظر جواب شما دوست گرامی هستم با تشکر از شما

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN