Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: در یک اثر جدید سینمایی، موشها موجوداتی خبیث تصویر شده اند. تصویر سازی نامناسب و غیرواقعی از حیوانات سبب کشتار بی دلیل آنها توسط مردم خواهد شد.

به گزارش مهر، فیلم انیمیشن فیلادلفی با موضوع غزه و مظلومیت مردم فلسطینی در جنگ با جلوه های ویژه رایانه ای در بخش مسابقه فیلم‌های اول (نگاه نو) نمایش داده شد.

فیلم انمیشین “فیلادلفی” به کارگردانی مشترک سیدمجتبی اسدی‌پور و اسماعیل رحیم‌زاده و با تهیه کنندگی مشترک عزت الله جامعی ندوشن و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید شده است.

این فیلم سینمایی با ساخت موجودات زنده به شکلی کاملا طبیعی با جلوه های ویژه رایانه ای در داخل کشور تولید شده است، حرکات طبیعی کاراکتر این فیلم توسط متخصصین داخلی و بدون حضور هیچ متخصصی از خارج از کشور بهره گرفته شده است.

فیلم “فیلا دلفی” به موضوع غزه و مظلومیت مردم فلسطین می پردازد و نزدیک به ۲۰۰ پلان از فیلم با جلوه های ویژه رایانه ای تولید و نهایی شده است. بیش از ۱۸ نفر در گروه جلوه های ویژه بصری این فیلم با مدیریت و سرپرستی روانبخش صادقی طی ۱۰ ماه بصورت شبانه روزی فعالیت داشته اند که جلوه های ویژه کار شده در نوع خود بسیار پرکار و پیچیده بوده که در نهایت کاملاً طبیعی و هم پای جلوه های ویژه سینمای روز دنیا از آب در آمده است.

در فیلم فیلادلفی حدود ۱۰۰ پلان وجود دارد که موشهای وحشی داخل تونلی در زیر زمین به انسانها حجوم می آورند تا آذوقه و داروهای همراه آنان را که در تلاشی انسان دوستانه برای سایرین حمل می کنند را از چنگشان به در آورند.

صدها موش با شکل و حرکات کامللا طبیعی با بهره گیری از هنر و تکنیک کارآمد و روز سینمای جهان توسط جوانان و متخصصین داخل کشور ساخته و پرداخته و به پلانهای رئال فیلم اضافه شده اند که در نوع خود اتفاقی بی نظیر وحیرت انگیز در سینمای ایران می باشد.

لازم به ذکر است که سایر گونه های جلوه های ویژه بصری نیز در فیلم کار شده است که در زمینه های افزودن صحنه های شلیک و انفجار و فضاسازی سه بعدی و پرده کروماکی و نقاشی دیجیتالی فضاها است.

برچسب‌ها,

۱ Comment

  1. Platypus می‌گه:

    متاسفم از اینکه برای اثبات مظلومیت خلقی ، حق موجوداتی مظلومتر از آنها را پایمال می کنیم . راستش اگر این فیلم را آقای Woody Allen هم ساخته بود . بنده برای دیدن آن نمیرفتم .

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN