Subscribe: RSS Twitter

http://arw.ir/wp-content/uploads/2012/05/Animal-Rights-Watch-ARW-Warning21.jpg

دیده بان حقوق حیوانات: مقامات ویتنامی، سه سرباز را به اتهام شکنجه دادن و کشتن دو میمون از یک گونه بسیار کمیاب، بازداشت کردند.

به گزارش ایسنا روزنامه دولتی صدای ویتنام در این باره منتشر کرد: یکی از این سربازان تصاویر مربوط به چگونگی کشتن این میمون‌ها را روی فیس بوک منتشر کرده و این اقدام وحشیانه، باعث بلند شدن فریاد اعتراض عمومی شده است.

بی‌بی‌سی گزارش داد، این سربازان در منطقه مرکزی «هایلندز» ویتنام مشغول به خدمت بودند. این منطقه هم‌اکنون تحت بازرسی است. یکی از این سربازان به نام «نگوین وان کوآنگ» که در ارتش ویتنام خدمت می‌کند، هفته گذشته تصاویر این عمل وحشیانه را در صفحه فیس بوک خود منتشر کرد. در این تصاویر نشان داده شده یکی از میمون‌ها که احتمالا باردار بوده، پیش از اینکه شکنجه و کشته شود، وادار شده سیگار بکشد.

به گزارش ایسنا، مقامات ویتنامی که با خشم و اعتراض شدید عمومی در مقابل این عمل ظالمانه مواجه شده‌اند، تاکید کردند که این سربازان هم اکنون بازداشت و تحت بازجویی هستند. آنها می‌گویند: ما هنوز مشغول بازجویی از این سربازان و بررسی پرونده هستیم که به محض دستیابی به مدارک کافی، مطابق با قوانین نظامی ویتنام با این متخلفان برخورد خواهیم کرد.

_______________________

شیری که می سوزد فریادی است بر حقارت نوع بشر/ فیلم و عکس

درس عبرت شنیع یک دانشجو به گربه/ تصویر

بیانیه گروه های زیست محیطی در رابطه با «روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات»

جنایت در حق حیوانات/ بلوتوث های سیاه زیست محیطی، خطری جدی و بی سابقه برای حیات وحش/ فیلم و عکس

کشتن الاغ با پتک در سمیرم

رقص با گربه/ فیلم و عکس

آزار حیوانات در یک دانشگاه معتبر تهران/ فیلم و عکس

لزوم نظارت بر دانشکده های دامپزشکی/ تصاویر

لزوم نظارت بر دانشکده های دامپزشکی ۲/ تصویر

۱ Comment

  1. وجدان می‌گه:

    امیدوارم روزی نسل انسان منقرض بشه این پست ترین موجود . کاش دنیای مظلوما از ظالما جدا بود تا اونا خودشون خودشونو ازار بدن

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN