Subscribe: RSS Twitter

در تاریخ ۲۸ آبان ماه افرادی با معرفی خود با عنوان دیده بان اقدام به دریافت این گربه کردند تا در برابر خودخواهیشان نقش ملیجک خانگیشان را بازی کند!

بنا به شنیده ها این افراد خود را حامی حیوانات می دانند.

دیده بان حقوق حیوانات/ یگان امداد و نجات: یک بچه گربه ماده تا بهبود شکستگی پا آماده واگذاری موقت است.

ملوس در شهر کرج زندگی می کرد. یک روز سرد که به موتور گرم یک خودرو پناه برده بود، با صدای استارت از خواب می پره و …. تا دیدن خانواده سلطان دوست با پا درد، سر می کنه و بعدش یک دامپزشک با تشخیص قطع نخاع براش مرگ از سر ترحم تجویز می کنه. خانم سلطان دوست با گریه شماره یگان امداد و نجات رو می گیرن و با امید کم به کلینیک کلبه حیوانات کرج معرفی میشن. خوشبختانه پای ملوس با تشخیص شکستگی ساده آتل بندی میشه. این دختر خانوم کوچولو تا زمانی که بتونه گلیم خودشو از آب بیرون بکشه و بتونه تو شهر از سنگ و چوب و لگد فرار کنه و برای خودش غذا پیدا کنه، نیازمند یک دوست صبور و مهربونه.

شرایط حاضر:

شکستگی از یک پا، دارای کنترل دفع و سالم.

نیازها:

سرپرستی فردی آگاه و با محبت جهت بازگشت به زندگی طبیعی و با حداقل محدودیت.

فضای زیست مناسب برای حیوان سختی کشیده، ترجیحا در شرایط مشابه زندگی شهری، حیاط یا تراس با هوای آزاد.

در صورت دارا بودن شرایط مناسب برای سرپرستی این گربه ستم دیده، از طریق ایمیل با یگان امداد و نجات تماس بگیرید. همراهی ملوس افتخار بزرگی خواهد بود و خاطرات شیرینی خواهد ساخت.

______________________________________________________________________________________

دیده بان حقوق حیوانات به دلیل مخالفت بنیادی با اسارت حیوانات، طرفدار آزادی حیوانات و زیستمندی آنها در شرایط طبیعی است؛ همچنین با اهلی کردن گونه های جانوری اعم از حیات وحش، حیوان شهری و گونه هایی که از سر سودجویی حیوان خانگی معرفی می شوند، مخالف است. آنچه به عنوان «تربیت کردن» یک حیوان شناخته می شود را در واقع «بی تربیت کردن» و خارج کردن حیوان از شرایط زیستمندی طبیعی می دانیم. واگذاری یک جاندار فقط زمانی ناقض حقوق حیوانات نیست که ادامه حیاتش «نیازمند دخالت بشر» باشد، مخل زیستمندی موجودی دیگر نباشد و خللی به قوانین طبیعت وارد نکند.

واگذاری و نگهداری موقت ملوس -گربه بالا- در اسارت نسبی با توجه به شکستگی پا، شرایط موجود و عدم امکان زندگی سالم در محل زیستش (شهر کرج) تا بهبود کامل موجه تشخیص داده شد.

______________________________________________________________________________________

http://arw.ir/wp-content/uploads/2012/06/Animal-Rights-Watch-ARW-3869-Adopt.jpg

_______________________

صفحه مخصوص حیوانات واگذارشده

پس از درمان شکستگی لگن؛ مخمل در انتظار سرپرست/ واگذاری

یک سگ با تنها دست باقی مانده در انتظار سرپرست/ واگذاری

۳ Comments

 1. فرشته جعفری می‌گه:

  کاش این افتخار نصیب من می شد. حیف و هزار حیف که امکانش رو ندارم و در شرایط فعلی ام فقط میتونم از گربه های محل با جان و دل و افتخار تمام پذیرایی کنم و دورادور مواظبشون باشم. امیدوارم صاحب دلسوز و مهربانی که بتونه براش وقت بذاره هرچه زودتر پیدا بشه. دست همگی تون درد نکنه.

  • دیده بان حقوق حیوانات ش می‌گه:

   متاسفانه افرادی با معرفی خود با نام دیده بان این گربه را دریافت کرده اند و قرار است این حیوان با خودخواهی برخی تبدیل به عروسک خانگی شود!
   جالب اینجاست که به هنگام گریه و زاری شماره های دیده بان هر ۵ دقیقه یک بار راهنما و پاسخگوی ناجی این گربه بود ولی این خانواده پس از رفع نیازهایشان پاسخگوی تلفن های ما نیستند!

 2. مهتا می‌گه:

  دیده بان گرامی از شما با تمام کادرتان که هم و غم کمک به حیوانات را دارید بینهایت ممنونیم. لطف بیکران خداوند شامل حال بنیانگزار این سایت و تمام گردانندگان آن شود.

Leave a Reply


© ۱۳۹۷ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN