Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری قاچاقچی ۱۰ عدد گوزن در یک گاوداری واقع در شهریار خبر داد.

سرهنگ منصور خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعاتی از منابع موثق مبنی بر اینکه فردی در یک گاوداری در شهرک ویژه شهریار اقدام به نگهداری چندین عدد گوزن کرده، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران در اقدامات اولیه خود محل این گاوداری را مورد شناسایی قرار داده‌اند، گفت: آنان پس از هماهنگی با مقام قضایی و همکاری با ماموران محیط ‌زیست شهرستان شهریار در این گاوداری حاضر شده و ۱۰ عدد گوزن قاچاق را کشف کردند.

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران با بیان اینکه جثه این ۱۰ عدد گوزن کوچک و بزرگ بود، اظهار کرد: شاخ سه عدد از گوزن‌ها هم بریده شده بود.

خدادادی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضایی، گوزن‌های مکشوفه به اداره محیط زیست استان تهران تحویل داده شد.

وی ارزش ریالی گوزن‌های مکشوفه را قریب به ۷۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و به ایسنا گفت: در این راستا فردی با هویت «محمد حسین – ن» ۵۰ ساله نیز توسط ماموران انتظامی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دادسرای شهریار تحویل داده شد.

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN