Subscribe: RSS Twitter

تصویر تزیینی است.

دیده بان حقوق حیوانات: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل از کشف یک عدد گرگ و ۱۴ عدد پرنده حفاظت شده و حمایت شده در اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اردبیل علی حمیدی با اعلام این خبر گفت : مامورین یگان حفاظت محیط زیست استان پس از دریافت گزارش مردمی و پیگیریهای مستمر  نسبت به بازرسی از یک واحد گاوداری با همکاری دستگاه قضایی و عوامل انتضامی اقدام و از این محل یک عدد گرگ ، ۴ عدد پرنده حفاظت شده قرقاول ، ۸ عدد پرنده حمایت شده آنقوت و ۲ عدد پرنده کبک معمولی را کشف و ضبط نمودند.
وی افزود این پرندگان بعد از کشف و ضبط رهاسازی شده و فرد متخلف جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
علی حمیدی بر ضرورت حفاظت از محیط زیست تاکید کرد و اذعان داشت: امروزه محیط زیست به عنوان یک سرمایه ملی تلقی ‏شده و فرهنگ حفاظت از محیط زیست در جامعه و کشور نهادینه شود.
وی افزود محیط بانان و کارشناسان حافظ محیط زیست به صورت شبانه روزی با گشت و کنترل مستمر از این انفال الهی محافظت نموده و قاطعانه با هرگونه تخلف زیست محیطی برخورد خواهند نمود.
ایشان محیط بانان را مظهر صلابت و خدمتگذاران به نسل امروز و نسل آینده دانست و صمیمانه از مردم عزیز به ویژه دوستداران محیط زیست خواست تا جامعه محیط بانی را در انجام رسالت خویش که همانا حفظ سرمایه های ملی و بهبود هرچه بیشتر محیط زیست استان می باشد، یاری دهند.

برچسب‌ها, ,

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN