Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-5794

دیده بان حقوق حیوانات: گاو اهلی که همه تصور داشتند عامل قتل زنی شده است در تجسس‌های ویژه پزشکی قانونی بیگناه شناخته شد. این زن کجوری وقتی به دامداری رفته بود موردحمله جوانی شیشه‌ای قرار گرفته و کشته شده بود.به گزارش ایران، عصر روز جمعه ۱۶ فروردین ماه سال‌جاری ساکنان محله‌ای در منطقه کجور با شنیدن فریادهای کمک خواهی زن جوانی که در یک دامداری کار می‌کرد خود را به آن منطقه رساندند. آنان وقتی خود را بالای سر زن ۳۵ ساله رساندند با پیکر خون آلود و بی‌جان وی روبه‌رو شدند. در همین حال چند گاو موجود در دامداری نیز در اطراف وی پرسه می‌زدند. حاضران با تصور این‌که زن جوان از سوی گاوها مورد حمله قرار گرفته و بر اثر اصابت ضربات شاخ آن‌ها مجروح شده است، سعی کردند وی را به بیمارستان انتقال دهند اما مشخص شد این زن در همان لحظات نخست جان باخته است.

پس از این حادثه فرمان سیاسرانی عضو شورای شهر کجور در یک مصاحبه مطبوعاتی دلیل کشته شدن زن ۳۵ ساله کجوری را حمله گاو محلی به وی اعلام کرد و گفت: زن جوان که برای سرکشی و رسیدگی به دام‌های خودشان در دامداری که در بیرون شهر کجور قرار داشت رفته بود متاسفانه دچار حادثه‌ای تلخ شده است. وی با بیان این‌که این زن ۳۵ سال سن داشت و دختر دو ساله‌اش را نیز با خود به همراه داشت افزود: با توجه به وجود آثار ضربه از ناحیه جلو و پشت سر قربانی، احتمالاً پس از حمله گاو محلی به وی، وی از ناحیه سر به شدت با دیواره بتونی دامداری برخورد و دچار مرگ مغزی شده است.

در حالی‌که همه شرایط برای برگزاری مراسم خاکسپاری قربانی حادثه مهیا شده و قرار بود جسد زن جوان در قبرستان منطقه دفن شود، مأموران پلیس نوشهر به ماجرا شک کرده و خواستار بررسی‌های تخصصی تری درباره ماجرای مرگ تلخ این زن شدند. سرهنگ محمد گلپور جانشین رئیس‌پلیس نوشهر در این باره به شوک گفت که جسد این زن را برای انجام بررسی‌های تخصصی به پزشکی قانونی فرستادیم و آنان در معاینات تخصصی خود به این نتیجه رسیدند که مرگ زن جوان بر اثر اصابت ضربات چاقو اتفاق افتاده و وی به قتل رسیده است. وی ادامه داد: با توجه به این اطلاعات دامنه بررسی‌های پلیس گسترده‌تر شد تا این‌که مأموران به پسر جوانی مشکوک شده و وی را تحت تحقیق قرار دادند.

با وجود ادعای بیگناهی این جوان ۱۸ ساله که میلاد نام دارد، وقتی وی در برابر دلایل و مدارک و مستندات پلیس قرار گرفت، لب به اعتراف باز کرد و قتل زن جوان را به گردن گرفت. میلاد در اعترافات خود گفت: آن روز مقدار زیادی شیشه مصرف کرده بودم و حال خوبی نداشتم، نمی‌دانم چطور شد که از دامداری سر درآوردم. زن جوان با دیدن من اعتراض کرد من نیز ابتدا با وارد آوردن ضربه‌ای با بیل به سرش وی را بی‌هوش کردم و سپس برای اطمینان از مرگش چند ضربه کارد به بدنش زدم. سپس برای این‌که مرگ وی تصادفی تصور شود جسد ش را به دیوار بتنی زده و آنجا را ترک کردم.

بنا به این گزارش؛ با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب نوشهر تحقیقات تکمیلی درباره علت و چگونگی این حادثه ادامه دارد.

برچسب‌ها

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN