Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-6032

۸ Comments

 1. فرزاد می‌گه:

  هیچ جوری نمیشه بهشون اعتراض کرد؟

  • چرا دوست عزیز
   من حیوانخانه دانشکده بهداشت رو ریشه کن کردم
   دیگه موش و همستر و خوکچه نمیارن واسه آزمایش
   و به تمام اساتید و دانشجوها مدل های شبیه ساز رو معرفی کردم
   درسته که جونم در اومد به خاطر تبلیغ این موضوع ولی نتیجه اش مثل مسکن آرامبخش بود برام

 2. رضا جلالی می‌گه:

  چنان ژستی میگیرند که انگار کاشف پنسیلین هستند و یا راهی برای درمان ایدز پیدا کرده اند . تحصیلات عالیه برای همه خوبه ولی ایکاش نظارتی هم باشه و در کنار مسائل علمی به مسائل اخلاقی و اجتماعی هم نظر داشت . البته منظور این نیست که از فردا طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاهها با قدرت و شدت بیشتری اعمال بشه !!!! متاسفانه هر وقت از اخلاقیات حرف میزنیم سریعا مسئولین میرن سراغ تفکیک جنسیتی !!!!
  دانشجویی که برای پز دادن و ژست گرفتن موجود زنده ای را حتی به شکل نادرست در دست میگیرد ، در آینده پزشکی میشود که ….

 3. علیرضا می‌گه:

  حدود ده سال قبل در دوره دانشجویی دکترای دامپزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی کرج در درس کالبد شناسی پایه به جای استفاده از مولاژ از جانوران برای آموزش استفاده می شد که غیر از خطر انتقال بیماریهای مشترک و بوی تعفن و هزینه خرید حیوانات و نگهداری آنها در سرد خانه ، غیر انسانی هم بود . مثلا در جلوی چشم ما سگی را دار زدند تا تشریح شود و هر چه اعتراض کردیم که این روش انسانی نیست ، استاد و مسنولان دانشگاه توجه نکردند.

 4. خاک بر سرتان کنم با این نظراتتان.میفرمایید جهت ازمایشات پزشکی از انسانها استفاده کنند؟موش نزدیکترین حیوان به انسان از نظر ساختار فیزیولوژی است.خوب آدم ها را سلاخی کنند،شما راحت میشوید؟

 5. ایدا می‌گه:

  خاک بر سر جامعه ای که دکترش تو بشی دانشجوی پزشکی من حاضرم هر جای دیگه ای حمال بشم اما تو کشوری که تو دکترش بشی زندگی نکنم ادب و تربیت از سر کولتون میباره نمیدونم چطور گذارت به اینجا افتاده معمولا جاهای زیادی واسه تخلیه ادب و تربیت خانوادگی وجود داره حالا بذار یه چی بشی بعدا اظهار فضل کن

 6. زهره می‌گه:

  یکی از دوستانم که دانشجوی دکترای انگل شناسی دانشگاه علوم پزشکی شیراز است چندی پیش می گفت یکی از همکارانش در یک مرکز پژوهشی چندین گربه خیابانی را از کوچه پس کوچه های شیراز جمع کرده بود و آزمایشاتی بر آنها انجام می داد. طبعا همه گربه ها در مراحلی کشته می شدند وقتی دوستم معترض می شود آن مثلا پژوهشگر؟؟؟!!! با وجدان می گوید اینها خیابانی اند انگل دارند کثیف اند بیمارند. و این اعمال نتیجه ۸ سال تبلیغ منفی علیه سودمندترین حیوانات شهری یعنی گربه هاست. از مسوولین شهرداری انتظار می رود در راه جمع آوری این حیوانات معصوم و احداث پناهگاه برای آنها مانند کشورهای متمدن دنیا عمل نماید.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN