Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-6344

دیده بان حقوق حیوانات: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اشاره به خشکسالی و دمای بالای هوا باعث کم آبی در چشمه ها و آبشخورها استان، گفت: هم اکنون جمعیت حیات وحش استان در زیستگاهها به سختی زیست می کنند.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان اصفهان، کیومرث کلانتری با بیان اینکه عملیات آبرسانی به وحوش با سرعت در حال انجام است، گفت: تاکنون هیچگونه تلفاتی در این خصوص به وجود نیامده است.
وی افزود؛ ۲ میلیون هکتار از عرصه های طبیعی استان اصفهان تحت عنوان مناطق چهارگانه و شکار و تیراندازی ممنوع توسط محیط بانان حفاظت و مدیریت می شود و گونه های حیات وحش نیز در این مناطق از سلامت لازم برخوردار هستند.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان عنوان کرد: در این برهه از زمان که گرما طاقت فرسا می باشد از مردم عزیز استان درخواست همکاری و کمک برای حفاظت از گونه های حیات وحش داریم که برای رفع تشنگی به مزارع و کشت های سبز روی می آورند.
کیومرث کلانتری ادامه داد ؛ تقریباً نیمی از جمعیت حیات وحش شاخص شامل کل و بز ،آهو و قوچ و میش کشور در زیستگاههای استان اصفهان زیست می کنند و این یک سرمایه ملی تلقی می گردد.

برچسب‌ها,

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN