Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: پایگاه خبری «فلسطین الیوم» با انتشار تصویری دهشتناک، از اقدام جنون‌آمیز نظامیان صهیونیست در یک مرغداری در نزدیکی نوار غزه خبر داد.

به گزارش مهر، یکی از نظامیان صهیونیست با یورش به این مرغداری، اقدام به تیراندازی و کشتن جوجه‌های یک روزه می‌کند. این در حالی است که مردم نوار غزه در پی محاصره چهار ساله، توان تامین قوت روزانه خود را ندارند و در وضع معیشتی بسیار بغرنجی به سر می‌برند.

البته نظامیان صهیونیست پیش از این نیز سابقه حمله وحشیانه به مرغداری‌ها و از بین بردن قوت روزانه فلسطینیان را داشته‌اند.

«پوالا هنکوک» خبرنگار شبکه «سی.ان.ان» به تازگی در گزارشی از غزه، از حمله نظامیان اسرائیلی به یک مرغداری گزارش داد که همه سی و چهار هزار قطعه مرغ و جوجه آن با آتش تانک‌های اسرائیلی تلف شدند.

دیده بان حقوق حیوانات: معمولا مرغداری فقط ۴۵ روز میزبان جوجه هاست و پس از این مدت آنها را به کشتارگاه ارسال می کند. با حرکت جنون آمیز این سرباز، جوجه های فوق حتی از یک زندگی خفت بار ۴۵ روزه نیز محروم شدند. اقدامی که بی شک یک حرکت تاکتیکی در جنگ بوده و برای سخت کردن شرایط زیستی فلسطینیان انجام شده.

۲ Comments

  1. پلاتی پوس می‌گه:

    اینها قتل و کشتار مردم را با دیر یاسین شروع کردند ،به جنایات هولناک صبرا و شتیلا رسیدند .و بعد انقدر این توحش را ادامه دادند که تا به امروز رسیدند .جایی که اینطور مزبوحانه حتی از کشتار شیریترین ها ، بیگناه ترین ها و بهترین آفریدهای خدا نیز نمی گذرند . شاید با نگاهی به تاریخ سراپا درد (کشتار ۶ میلیون یهودی توسط حکومت نازی رایش سوم ) بشود تا حدی این جنون و روان پریشانی را درک کرد . پس باید ایده صهیونیسم را اول روانکاوی و بعد روان درمانی کرد .وگرنه خلق یهود هم باید بر این ابتذال و خباثت که به نام او اجرا میشود ، خون بگرید . شاید اگر زمانی که آلبرت انیشتین فیزیکدان و انسان بزرگ قرن ما در سال ۱۹۴۸ در نامه ای در نیورک تایمز به جنایت دیر یاسین اعتراض می کرد ، گوش شنوایی در سازمان ملل پیدا می کرد . اینک شاهد این بربریت و توحش مطلق نبودیم .متاسفم از دیدن این تصاویر .واقعا متاسفم .

  2. اسپایدر گرل می‌گه:

    این وحشیبازیا داره دیوونم می کنه
    این انسان ها غیر قابل تحملن

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN