Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-6599

دیده بان حقوق حیوانات: ۲۵ عدد پرنده کمیاب از نوع کبک و تیهو در طبیعت تنگ ارم رهاسازی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، در مراسمی با حضور مسئولان و مردم ۲۵قطعه پرنده کمیاب از نوع کبک و تیهو در طبیعت تنگ‌ارم رها سازی شدند
علی‌اصغر مطهری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این مراسم خاطرنشان کرد: این پرندگان کمیاب با تلاش‌های یگان حفاظت محیط زیست و همکاری مردم از شکارچیان متخلف کشف شده و در مناطق کوهستانی اطراف روستای سوک رهاسازی شدند و به آغوش طبیعت بازگشتند.

وی افزود: با شروع فصل تابستان و کم‌آبی در مناطق مختلف شهرستان دشتستان متاسفانه عده‌ای از افراد سودجو با بستن مسیر آب‌ها و پهن کردن ابزارهای صید اقدام به زنده‌گیری و شکار این پرندگان نایاب می‌کنند.
مطهری ابرازداشت: برای حفاظت از محیط زیست از همه توان و ظرفیت های موجود بهره برده و از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.
صادق پورسالم رییس اداره محیط زیست شهرستان دشتستان با بیان اینکه حفاظت از محیط زیست امری لازم و مهم است و اداره محیط زیست دشتستان دراین مسیر اهتمام دارد، گفت: با وجود کم آبی‌های اخیر از همه مردم و دوستداران محیط زیست می‌خواهیم خودشان حافظ محیط زیست بوده و با حافظان محیط زیست شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

برچسب‌ها,

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN