Subscribe: RSS Twitter
دیده بان حقوق حیوانات: اینکه مردمان ساکن سرزمین پهناور چین برای تامین غذا مجبور هستند همه چیز خوار باشند، به کنار؛ ولی دیدن تصاویر بریان کردن یک تمساح توسط مرد دست فروش، از آن صحنه‌های عجیبی است که تا مدت‌ها در یاد خواهد ماند.
Animal-Rights-Watch-ARW-6682
کباب تمساح در چین!
کباب تمساح در چین!
منبع: تابناک
برچسب‌ها, ,

۴ Comments

 1. پویا می‌گه:

  مگر خوردن گاو وگوسفند برای انسان عجیب نیست فرقی بین حیوانات وجودندارد

  • رضا جلالی می‌گه:

   آدم از ابراز عقیده ( شایدم عقده ) ناپخته و نامعقول بعضی از دوستان بیشتر از دیدن بعضی از تصاویر می سوزد !!!
   پویای عزیز
   با شما موافقم که حتی خوردن گاو و گوسفند هم می تواند به نوبه خود امری بیرحمانه باشد اما با توجه به اینکه از ضروریات زندگی بشری است باید با رعایت اخلاقیات و دنبال کردن غذاهای جایگزین به مصرف آن پرداخت . باز هم تاکید میکنم که گوشت خواری به هر دلیل و هر شکلی باشد امری بی رحمانه است اما اینکه می گویید بین حیوانات فرقی نیست یعنی چه ؟
   چون مجبور به استفاده از گوشت گاو و گوسفند هستیم پس باید همه ی گوشتهای دیگر را هم بخوریم ؟ آیا انجام عملی خطا مجوزی برای انجام خطاهای بیشتر است ؟

  • سامان می‌گه:

   گوسفند و گاو هم حیوان هستند ولی با تمساحی که از طبیعت شکار شده و تعداد آن هم رو به کاهش است بسیار متفاوتند

 2. پویا می‌گه:

  حال اینکه چرا باید گاو وگوسفند جزو ضروریات خوردنی زندگی ما باشند چون پخمه گیرشان اوردیم اینکه ما در عید قربان در خیابان سرگوسفند راتا نصفه ببریم حیوان دستوپابزند ویا به قول شما بارعایت اخلاق یعنی بیهوش بشود وسپس بمیرد چون گوسفند است اشکال ندارد ولی برای تمساح ودیگر جانوران که تعدادش روبه کاهش است اشکال دارد وانجام عمل خطا هم مرحله ای برای خطاهای بیشتر است .رضاجان

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN