Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-7032

دیده بان حقوق حیوانات: محیط بانان یگان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ۵ رأس جبیر از متخلفین کشف وضبط کردند.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ، خسرو افسری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان گفت: یگان حفاظت این اداره کل ۵ رأس جبیر را که توسط متخلف زیست محیطی بدون مجوز قانونی نگهداری می شد ، کشف و ضبط کردند.
افسری گفت : یگان حفاظت اداره کل با همکاری اداره ی آگاهی شهرستان زاهدان در یک اقدام مشترک مؤفق شدند ۵ رأس جبیر از متخلفین زیست محیطی کشف وضبط و بلافاصله پس از انجام اقدامات قانونی و تکمیل پرونده ، موضوع به مراجع مقدم قضایی ارسال گردید.
وی ادامه داد :در ۲ماهه شهریور و مهر ماه سال جاری با توجه به اقدامات انجام شده و همکاری های بسیار مناسب مردم و همیاران محیط زیست ، یگان حفاظت اداره کل توانسته درطی ۲ عملیات مجزا تعداد جمعاً ۴ رأس از انواع جبیر ، بز ، کل و …. از متخلفین کشف و ضبط نمایند و بلافاصله پرونده های مزبور را به مراجع مقدم قضایی ارسال نمایند.
افسری بیان کرد : با توجه به امکانات جدید یگان حفاظت و تجهیز این یگان به اسلحه های جدید ،اسلحه های بیهوشی ، شوکر و امکانات خودرویی و سایر امکانات مورد نیاز و با عنایت به اهمیت دادن موضوع محیط زیست چه از منظر طبیعت ، تنوع زیستی و چه از نظر آلودگی ها و … از سوی اقشار مختلف مردم و همکاری های صمیمانه و نزدیک با این اداره کل و از سویی شبکه ی گسترده ی همیاران محیط زیست که در همه جا و در همه ی زمینه های زیست محیطی فعالیت دارند ، بطور مشهودی شاهد افزایش کشف تخلف های زیست محیطی و از سویی کاهش گرایش متخلفین در این حیطه شده ایم و امید داریم تا بتوانیم با همیاری و همکاری مردم استان محیط زیستی پاک و پویا داشته باشیم.

برچسب‌ها,

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN