Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-7353

دیده بان حقوق حیوانات: قاتلان حیات وحش در شبکه های اجتماعی بدون هیچ گونه برخورد قانونی مشغول رو کردن افتخارات جاهلانه خود از خونریزی در طبیعت کشور هستند.

امنیت حاصل از عدم پیگیری مسوولان در رسانه های مجازی باعث شده کشتارچیان بدون هیچ واهمه ای از برخورد قضایی، تصاویری از افتخارات خونین خود منتشر کنند و به بحث در مورد نحوه شکار حیات وحش بپردازند. در آخرین نمونه تصویری از دو فرد در حالی منتشر شده که جسد یکی از نجیب ترین پرندگان کشور، لک لک سفید یا حاجی لک لک را در دست دارند. یکی از این دو تن سر بریده شده لک لک را در دست گرفته و به دوربین لبخند می زند. لبخند کشتارچی برای حامیان حیوانات و حیات وحش عمیقن تلخ است.

گفته می شود تصویر فوق مربوطه به منطقه هامون است.

به نظر می رسد ورود سیستم اطلاعاتی کشور به حیطه جرایم زیست محیطی و تشکیل بانک اطلاعاتی خاطیان و ضبط سوابق جرایم زیست محیطی در سابقه قضایی افراد از الزامات دوران کنونی باشد.

۱ Comment

  1. زهره می‌گه:

    این افراد دارای عقده های حقارت و روانی می باشند که سکوت مسوولین مربوطه و عدم برخورد قاطعانه با آنها هیچ توجیهی ندارد. چنین افرادی باید توسط تیم روانپزشکی و روانشناسی از نظر سلامت روانی مورد بررسی قرار بگیرند. چرا که این جنایات وحشیانه و در معرض دید همگان قرار دادن عکس آن حرمت جان حیوانات را بشدت زیر سوال می برد و توحش در عصر حاضر را که روز بروز در حال کمرنگ شدن است عادی جلوه می دهد. کشور ما بدلیل اسلامی بودن و اهمیت فراوانی که اسلام برای جان حیوانات قائل است باید بشدت این افراد را بازخواست و توبیخ کند و در صورت لزوم مشمول مجازاتی مثل زندان و حبس گرداند. از مجموعه محترم دیده بان خواهش می کنیم که در جهت شناسایی هویت این افراد تلاش نمایند و یا پلیس فتا را در جریان این جنایات وحشیانه که آبروی جمهوری اسلامی را خدشه دار می سازند قرار دهند تا آنها با مجوز قانونی این افراد را به سزای اعمالشان برسانند.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN