Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-Gun

دیده بان حقوق حیوانات: فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر از انهدام یک باند خرید و فروش و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز شکاری در این شهرستان خبر داد.

ابراهیم یعقوبی در گفت‌وگو با فارس در شهرستان قائمشهر با بیان اینکه اطلاعات سپاه ناحیه قائمشهر در راستای افزایش ضریب امنیتی جامعه و برخورد با  باندهای خرید و فروش سلاح و مهمات غیرمجاز اقدام به عملیات اطلاعاتی کرد اظهار داشت: پس از انجام یک سری عملیات اطلاعاتی، یک باند خرید و فروش و نگهداری سلاح و مهمات غیرمجاز شکاری را که در این شهرستان فعالیت می‌کردند شناسایی و منهدم شد.

فرمانده سپاه ناحیه قائمشهر افزود: در این عملیات ۶ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز به همراه مقادیری مهمات کشف و ضبط شد و ۶ نفر از متهمان بازداشت و پس از انجام تحقیقات اولیه تحویل مراجع قضایی شدند.

یعقوبی خاطرنشان کرد: یکی از مأموریت‌های سپاه پاسداران مقابله با باندهای غیر مجاز و جرائم سازمان یافته و تلاش در جهت کاهش این جرائم و پیشگیری از آن است و سپاه پاسداران در اجرای این مأموریت بسیار مصمم و پا به کار است.

۱ Comment

  1. زهره می‌گه:

    اکنون تمام قدرت نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کشور باید بر از بین بردن و ضبط و توقیف تمام سلاح های شکاری غیر مجاز متمرکز شود و حتی در مورد استفاده از سلاح های شکاری مجاز هم محدودیت هایی اعمال شود. خرس مظلوم و رنج کشیده کرمانشاه که دیشب با تزریق داروی مرگ آور آرام گرفت و پلنگ تنکابن و موارد بسیار زیاد دیگر طی این سالیان سال باید عزم مسوولین را بر جمع آوری سلاح های شکاری خانه به خانه بویژه خانه های روستائیان جزم کند. دیگر حیات وحش به اندازه کافی تلفات داده و دیگر جای تاملی باقی نمانده نیروی انتظامی هم باید پابه پای پلیس محیط زیست در این امر مداخله نماید.

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN