Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات:پایگاه خبری آتش نشانی زنده گیری یک سگ در شهر را نفس گیر خواند!

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس تعدادی از رهگذران با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی تهران مبنی بر مزاحمت یک قلاده سگ برای آنان، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۰ را ساعت ۰۸:۳۰ دقیقه به سه راه آذری، پشت شرکت بیمه تامین اجتماعی اعزام کرد.
رحیم عیسی وند افسر آماده منطقه چهار عملیات که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: با رسیدن آتش نشانان به محل حادثه یک قلاده سگ بدون صاحبش برای ارباب رجوع بیمه تامین اجتماعی ایجاد مزاحمت و ترس کرده بود.
وی افزود:‌ آتش نشانان بلافاصله برای جلوگیری از صدمه زدن حیوان به شهروندان با استفاده از تجهیزات انفرادی و طناب، به داخل کوچه بن بستی هدایت کرده و با بکارگیری طناب، سگ عصبانی را صید و به نگرانی شهروندان پایان دادند.
عیسی وند خاطرنشان کرد: در پایان این عملیات نفسگیر آتش نشانان سگ و شخصی را که مدعی بود صاحب سگ است تحویل عوامل انتظامی داده و به ماموریت خود پایان دادند.

۸ Comments

 1. زهره می‌گه:

  احتمالا این سگ سرگردان بدون صاحب بوده است و شهروندی که ادعا نموده صاحب سگ است در واقع وانمود کرده که صاحب سگ است و این کار او انسانی و اخلاقی بوده چرا که در صدی احتمال داده که این حیوان زبان بسته به جرم ولگرد بودن براحتی توسط ماموران شهرداری کشته شود. البته شکر خدا ماموران آتش نشانی همیشه ناجی مسلم حیوانات شهری نیز همچون انسانها بوده اند. برای ماموران آتش نشانی آرزوی سلامتی و نیکبختی داریم.

 2. shirin می‌گه:

  درود
  من هرچی دقت کردم نشانی از عصبانیت این سگ بی گناه ندیدم
  و متاسفم برای آتش نشانی این مملکت که به جای استفاده از قفس زنده گیری و یا سلاح بیهوشی و حتی خفت گیر از طناب استفاده کردند و خدا میداند چه فشاری به گردن این زبان بسته آورده

 3. shirin می‌گه:

  و حتی می توانستند به صاحبش خبر دهند تا سگ را با زبان خودش و به راحتی به به محل نگهداریش باز گردانند
  جالبه مردم ایران به جای ترس از اراذل اوباش و معتادان و خفت گیران که سراسر این مملکت به راحتی تردد میکنند نمیترسند ولی از سگ و گربه های بی آزار همیشه میترسند

 4. HJP می‌گه:

  بعدش این عوامل انتظامی گرامی که مواردی مثل جمع آوری و گرسنه نگه داشتن حیوونا تو کهریزک رو تو کارنامشون دارن، قراره با این سگ چکار کنن؟

 5. امیر می‌گه:

  باید به گردن صاحبش غلاده بندازن!

 6. مهتا می‌گه:

  صرف نظر از این خبر، ما در قرن بیست و یکم میلادی زندگی می کنیم. لشگر حضرت علی هنگام عبور از منطقه ای وقتی با یک سگ و توله هایش مواجه می شوند بنا به فرمان امام برای جلوگیری از اذیت حیوان و سلب آرامشش مسیر خود را تغییر می دهند. و این هم رفتار ما ایرانی های مسلمان با سگها!

 7. افشین می‌گه:

  این چه وضعشه. مگه میخان دارش بزنند. از تورای بزرگ مخصوص گرفتن سگ استفاده می کردند. مگه چقدر قیمت داره که نمیگیرن. قابل تحمل نیست

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN