Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-Warning16

دیده بان حقوق حیوانات: اسب مسابقه تا زمانی که برنده می شود قند می خورد اما اگر پایش بشکند…در جریان مسابقات سوارکاری یکی از استان های کشور پس از آنکه پای اسب شکست ، به طرز دلخراشی جان خود را از دست داد.

۶ Comments

 1. زهره می‌گه:

  چرا؟ یعنی نباید آنجا یک دامپزشک برای درمان وجود داشته باشد؟ و چرا درمان انجام نشد؟ تا آنجا که من می دانم این اسبها چندین میلیون تومان قیمت دارند. فرد اسلحه بدست چه می کند؟!

  • تحريريه می‌گه:

   شکستن پای اسب مسابقه به مفهوم «عدم کاربرد» است. مالکانی که یک عمر با شلاق و فشار روحی و جسمی به اسب، جوایز مسابقات را بر گردن می آویزند، از تحمل یک اسب «بی کاربرد» برای ادامه عمر عاجزند. این قدرشناسی بشر است در قبال حیوانات کار!

 2. زهره می‌گه:

  ممنون از توضیحتان. مایه تاسف است. دوستانی در دماوند دارم که بشدت به اسب علاقه مندند. اصولا اکثر مردم دماوند عاشق اسب اند و اسب یکی از سرگرمی ها و تفریحاتشان ست. فرزندان یکی از دوستان دماوندی ام چهار اسب دارند. بسیاری از اهالی دماوند شرایط نگهداری چنین اسب هایی را دارند و مطمئنم حاضرند برای آنها پول بپردازند. آیا مالک خشن این اسبان به جای کشتن بیرحمانه این حیوانات جذاب و دوست داشتنی نمی توانند در چنین مواقعی این اسبان را به دوستدارانشان در نقاط مختلف ایران واگذار کنند؟ آیا این کار انسانی و خداپسندانه چه ایرادی داشت؟!

 3. حامد اصفهان می‌گه:

  اونهایی که دارند فیلم میگیرند! امیدوارم یک روز کسی از خودشون فیلم بگیره !!!

 4. امیر می‌گه:

  رفقا دارید تند میرید بالاخره حیون خودش بوده خودش هم میدونه چیکار کنه!!!

 5. امیر می‌گه:

  واقعا که دیگه آدم به این انسان نماها چی بگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN