Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: روز جمعه، هشتم آگوست، جیمز بارنی ۹ ساله با خودش فکر کرد که برای خنک شدن در یک روز گرم تابستانی بهتر است دوچرخه‌اش را کنار دریاچه بگذارد و در دریاچه توهوپکالیگا در فلوریدا کمی شنا کند، ولی چند دقیقه بعد ترسناک‌ترین لحظه زندگی پسرک رقم خورد.

به نوشته فرهیختگان، دقایقی پس از اینکه جیمز داخل آب پرید چیزی به‌شدت او را به عقب کشید و درد وحشتناکی در پشتش احساس کرد. جیمز فورا فهمید یک تمساح بزرگ او را گاز گرفته است.

پس از آن جیمز شروع به فریاد زدن کرد و کسانی که آن اطراف بودند به او کمک کردند تا از آب بیرون بیاید. به گفته یکی از حاضران این تمساح ۷ /۲ متر طول داشته و وزنش هم ۲۲۶ کیلوگرم بوده است. پزشک اورژانش در زخم‌های پشت جیمز دندان کروکودیل را هم پیدا کرده بودند.

فردای روز حادثه، جیمز روی تخت بیمارستان در مصاحبه با خبرگزاری‌ها توضیح داد که چطور این اتفاق افتاده و حتی گفت که آرواره و دندان‌های تمساح را زیر پوستش حس کرده است. جیمز گفت: «اول شوکه شدم و فکر کردم کسی می‌خواهد با من شوخی کند و درست نفهمیدم چه اتفاقی افتاده است. پشتم را کردم که ببینم چیست و با دستم آرواره‌هایش را حس کردم. بعد برگشتم و با پایم چند ضربه محکم به او زدم.» این ضربات آنقدر محکم بوده که او توانسته است پایش را از دهان تمساح بیرون بکشد و از آب بیرون بیاید. جیمز در ادامه گفت که می‌خواهد دندان کروکودیل را نگه دارد و او را به گردنش بیندازد تا به تمام دوستانش بگوید چطور خودش را از چنگال مرگ نجات داده است.

برچسب‌ها

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN