Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-7709

دیده بان حقوق حیوانات: مدیرکل محیط زیست ایلام در پی انتشار خبر کشتار بی رحمانه یک پلنگ در این استان اعلام کرد: با وجود تحقیقات و همکاری مراجع مربوط هنوز نتوانسته ایم عاملان شکار پلنگ را به دلیل نداشتن تصویر و کیفیت بد صدا در فیلم ضبط شده شناسایی کنیم.

غلامحسین کاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: بررسی فیلم پلنگ زخمی از دو سال قبل در دستور کار یگان حفاظت محیط زیست قرار گرفت و با همکاری مراجع ذیربط تحقیقات لازم به منظور شناسایی عاملان شکار پلنگ آغاز شد.

به گفته وی، با وجود تلاش ها و پیگیری های انجام شده به دلیل فقدان تصویر از چهره متخلفان و کیفیت نا مطلوب صدا در فیلم تهیه شده و همچنین اظهار بی اطلاعی افراد محلی از موضوع تا کنون توفیقی در زمینه شناسایی متخلفین و تعیین محل تخلف حاصل نشده است.

مدیرکل محیط زیست ایلام اظهار داشت: با توجه به اهمیت حفظ گونه های ارزشمند حیات وحش و لزوم شناسایی متخلفان از تمام دوستداران محیط زیست در خواست می شود در صورت اطلاع از موضوع مراتب را به اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام اعلام کنند.

کاظمی تصریح کرد: شماره تلفن های .۰۸۴۱۳۳۳۱۸۰۴ و ۰۸۴۱۳۳۳۲۲۸۶ به صورت آن لاین آماده دریافت گزارش هاست.

______________________

کشتن دردناک یک پلنگ دیگر؛ حیوان آزاری در آخرین لحظات زندگی یک حیوان مصدوم و مظلوم/ فیلم و عکس +۱۲

۳ Comments

  1. امیر علی می‌گه:

    سلام دیده بان یعنی فیلم برای ۲ سال پیش هستش؟

  2. زهره می‌گه:

    امیدوارم همانگونه که قاتل پلنگ معصوم و زیبای تالش دستگیر شد با همت مسوولین محیط زیست ایلام این جنایتکاران وحشی هم در دام عدالت گرفتار شوند. , و البته با حکمی محکمتر مواجه شوند.

  3. مهتا می‌گه:

    چگونه یک انسان در قرن ۲۱ می تواند با چنین موجود زیبایی چنین کند؟! باور کردنی نیست. یعنی این جماعت وحشی تا این حد عقب افتاده اند؟

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN