Subscribe: RSS Twitter

http://ivo.ir/Portal/Picture/ShowObjectPicture.aspx?ObjectType=NEWS&ObjectID=e3cf4245-56e0-4169-bee2-1472974c31ea&ThumbType=Fix

 

دیده بان حقوق حیوانات: هفته دامپزشکی با شعار دام سالم، غذای سالم، انسان سالم، دامپزشکی در خدمت سلامت از هشتم تا چهاردهم مهرماه جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، نخستین روز هفته دامپزشکی با شعار “دامپزشکی و بهداشت عمومی” آغاز می شود و نشست خبری رییس سازمان دامپزشکی کشور و مدیران کل استانی، رییس سازمان نظام دامپزشکی و روسای شورای نظام استان‌ها و معاونت های بهداشتی دانشگاههای علوم پزشکی و حضور در رسانه‌ها و همچنین شرکت در نمایشگاه گیاهان دارویی ستاد توسعه علوم و فن آوری گیاهان دارویی معاونت علمی فن اوری ریاست جمهوری از جمله برنامه های این روز است.

برگزاری مانور نقش دامپزشکی در مقابله با تهدیدات زیستی با مشارکت سازمان ملی پدافند غیر عامل، برنامه ای است که برای دومین روز از این هفته پیش بینی شده است؛ دومین روز از هفته دامپزشکی دامپزشکی و واکنش سریع(دامپزشکی و پدافند غیر عامل) نامگذاری شده است.

بر اساس این گزارش، سومین روز از هفته دامپزشکی، “دامپزشکی وحقوق حیوانات” نامگذاری شده است که برنامه هایی از جمله برگزاری نشست و جلسات تخصصی توسط ادارات کل دامپزشکی و حفاظت محیط زیست و همچنین برگزاری نشست عمومی با موضوع حقوق حیوانات پیش بینی شده است.

چهارمین روز از هفته دامپزشکی، ” دامپزشکی و سلامت جامعه” نامگذاری شده است که در این روز، مدیران کل دامپزشکی و روسای شبکه های دامپزشکی شهرستان ها یا یا مسئولین دفتر نمایندگی ولی فقیه ، سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه سراسر کشور خواهند بود.

روزهای دوازدهم تا چهاردهم مهرماه نیز به ترتیب با عناوین دامپزشکی و امنیت غذایی، دامپزشکی و نظارت‌های بهداشتی و دامپزشکی و توسعه پایدار نامگذاری شده اند که در این روزها نیز برگزاری نشست‌ها و جلسات تخصصی توسط تشکل‌ها، اتحادیه‌ها و انجمن‌های بخش خصوصی مرتبط با موضوع، حضور فعال اکیپ‌های دامپزشکی و ناظرین شرعی در مراکز عرضه و کشتار دام، برگزاری همایش تخصصی نقش دامپزشکی در سلامت و اقتصاد ملی و تقدیر از پیشکسوتان و زحمت‌کشان دامپزشکی پیش بینی شده است

Leave a Reply


© ۲۹۸۸ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN