Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-7953

دیده بان حقوق حیوانات: انجام یک رفتار خرافی و شوخی در حین سر بریدن یک گوسفند، رفتاری بود که در تمرین روز گذشته تیم استقلال با واکنش هایی همراه شد.

به گزارش شفاف تمرینات تیم استقلال امروز در حالی آغاز شد که تدارکات این تیم گوسفند قربانی کردند.

بازیکنان بعد از ذبح گوسفند خون آن را به خود زدند تا چشم زخم را از خود دور کنند. شوخی های بازیکنان در زمان قربانی گوسفند از نکات جالب (!) آن بود.
برچسب‌ها, ,

۵ Comments

 1. زهره می‌گه:

  سنتهایی غلط همراه با خشونت و خلق صحنه های زشت که اشتباها جزئی از فرهنگ ما در آمده است. از یکسو خانم ابتکار مانع از ذبح حیوانات برای استقبال از ورود ایشان به شهری می شوند تا برخی از موارد اشتباه فرهنگی از سنتهای دیرینه غلط ایرانیان حذف شود و از یکسو یک تیم فوتبال صاحبنام متوسل به چنین رفتارهای سخیف و بی اساسی می شود که فقط ذهن انسان را مشوش می سازد ولاغیر. مسلما چنین حرکاتی وجهه و اعتبار داخلی و بین المللی این تیم را ضعیف می سازد.

 2. فربد می‌گه:

  برای این اندازه فقر فکری و نواقص فرهنگی تأسف.برای جامعه برای آموزش و پروش متأسفم،برای مغزهای گندیده.شرمنده ایران

 3. وحید می‌گه:

  بدبختانه تو کشور ما خیلی ها وقتی ماشین میخرن یه گوسفند یا مرغ میکشن(سر میبرن) ولی بالاترین آمار تصادفات و مرگ و میر جاده مال ایرانه حالا یا خونای ریخته شده اثر نمیکنه!! یا آه اونا میگردشون به جای این کارها اگه درست رانندگی کنن نیازی یه سر بریدن حیوونا نیست قربانی کردن حیوونا هیچ تضمینی برای ازدواج پایدار و خوشبختی, تصادف نکردن, کسب مقام قهرمانی و خیلی چیزهای دیگه نیست مگه تیم ملی آلمان که قهرمان جام جهانی شدن با گوسفند شدن؟!چند روز دیگه هم که عید قربان هستش و قتل عام شروع میشه ولی کی میخواد این فرهنگ جا بیفته نمیدونم؟؟l

 4. نیما می‌گه:

  این کارها رسم همون اعراب جاهلیه که خون حیوانات رو برای دور کردن چشم زخم از بت هاشون به دور خانه کعبه می زدند! به هر حال همونطوری که در کتاب سینوهه پزشک فرعون نوشته: همونطوری که مگس قند رو دوست داره مردم هم خرافات رو دوست دارند!

Leave a Reply


© ۸۱۵۶ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN