Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: زن ۷۵ ساله‌ای در حمله مرگبار یک سگ وحشی به کام مرگ فرو رفت. این حادثه در روستای مرزرود ساری هنگامی رخ داد که این پیرزن در حیاط خانه‌اش مشغول کار بود.

بنابر این گزارش، با مراجعه مردی به نام «فتح‌الله» به پاسگاه خزرآباد ساری مبنی بر اینکه خواهر ۷۵ ساله وی به نام «خیرالنساء» به دلیل حمله یک سگ جان خود را از دست داده است، مأموران در جریان قرار گرفتند.

پلیس بلافاصله با حضور در محل حادثه تحقیق در این باره را آغاز کرد تا اینکه مشخص شد سگ مهاجم متعلق به پسر ناتنی قربانی حادثه است.

براساس تحقیقات مأموران، قربانی حادثه در حیاط خانه‌اش مشغول به کار بود که ناگهان از سوی سگی که توسط پسر ناتنی‌اش در خانه نگهداری می‌شد مورد حمله قرار گرفت. در ادامه این گزارش آمده است، این زن ۷۵ ساله که از ناحیه گردن زخمی شده بود هنگام انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

برچسب‌ها, ,

۳ Comments

  1. مهتا می‌گه:

    خبر بسیار وحشتناکی است. انسانها هم گاه دچار جنون می شوند و فردی را می کشند. سگ هم به هر حال حیوان است و خلق و خوی حیوانات همیشه قابل پیش بینی نیست. در کنار این حوادث استثنایی نباید خدمات بسیار زیاد سگهای خاص مثل سگ موادیاب و سگ زنده یاب و سگ پلیس تجسس و … را هم از یاد ببریم. در چنین مواردی متخصصین علوم رفتاری حیوانات و دامپزشکان باید چنین سگهایی را مورد معاینه و بررسی قرار دهند و علت این عمل غیر عادی سگ را بیابند.

  2. سعید می‌گه:

    خداوند رحمتش کنه,عمرش به پایان رسیده بوده.بهرحال این مرگی که براش مقدر شده بوده بسیار بهتر از سوختن و تیکه تیکه شدن در تصادف و یا سقوط از ارتفاع و یا مریضی و یا غرق شدن در آب بوده است.

Leave a Reply


© ۱۴۰۰ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN