Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8030

دیده بان حقوق حیوانات: دانمارک که یکی از آزادترین کشورهای اروپایی در صنعت فحشاست، اکنون به دنبال ممانعت از آزادی برقراری رابطه با حیوانات در این کشور است تا از ورود آسیب‌های بین‌المللی به شهرت این کشور جلوگیری شود.

به گزارش مشرق برخی از کشورهای اروپایی در راستای هدونیسم یا لذت‌گرایی قبول کرده‌اند که برای رسیدن به لذت جنسی می‌توان از هر چیزی استفاده کرد اما اکنون وزیر غذا و کشاورزی دانمارک اعلام کرده است که این کشور در حال طراحی قانونی برای تبعید کسانی است که رابطه جنسی با حیوانات دارند. این لایحه مدت زمانی بسیار طولانی در انتظار تصویب بود.

دن جورجن‌سن، وزیر غذا و کشاورزی دانمارک گفته است: تصمیم گرفته‌ام که انجام عمل جنسی با حیوانات را ممنوع اعلام کنم. دلایل زیادی هم دارد که مهمترین آن این است که در بیشتر موارد این کار یک حمله به حیوانات است.

بنا به گفته‌های وی، یکی از مسائلی که باعث شده این تصمیم را بگیرد آسیبی است که به شهرت کشورش توسط قانون اجازه عمل جنسی با حیوانات زده شده اشت. وی همچنین گفته است که حیوانات نمی‌‌توانند بگویند که این کار را نکنید بنابراین باید ممنوع شود. صنعت زوفیلیا یا استفاده جنسی از حیوانات یکی از جاذبه‌های توریستی دانمارک است.

طبق آخرین نظرسنجی موسسه گالوپ، هفتاد و شش درصد از مردم دانمارک موافق این ممنوعیت هستند.

این لایحه که نیاز به یک سری تغییرات دارد در سال ۲۰۱۵ اعلام عمومی خواهد شد. نبود چنین قانونی در دانمارک باعث رشد توریسم ” س ک س ” با حیوانات در این کشور شده بود.

کارولین لاندستورم، فعال دانمارکی حقوق حیوانات گفته است که به نظر من دولت دانمارک اقدامات کافی برای حمایت از حیوانات را انجام نداده است.

اما آنچه مشهود است این است که این عمل شینع تا حدی در میان مردم کشورهای غربی شیوع داشته که دولت مجبور به ورود به این میدان شده و برای جلوگیری از آلوده شدن گوشت حیوانات و جلوگیری از بیماری‌های مشترک انسان و حیوان، دست به چنین قانون‌گذاری‌ای بزند.

 

۱ Comment

  1. nature می‌گه:

    همیشه معتقدم مهمترین دلیل نجس اعلام شدن سگ در اسلام ارتباط عاطفی و تابعیت محضی ست که این حیوان نسبت به انسان پیدا می کند و امکان سواستفاده از آن برای بیماران روانی ایجاد می شود…
    وگرنه در قرآن سگ اصحاب کهف به واسطه همراهی با آنان که برترین مردمان زمان بوده اند جزو نفرات حساب شده است…

Leave a Reply


© ۱۳۹۸ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN