Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8069

دیده بان حقوق حیوانات:  با تلاش کارشناسان اداره نظارت بر حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان یک قلاده روباه معمولی و یک حلقه کفچه مار به زیستگاههای خود بازگشتند.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان ، یک قلاده روباه معمولی که ۱۰ روز  پیش در با تماس تلفنی یک همیار محیط زیست در شهرستان علی آباد کتول به اداره محیط زیست این شهرستان تحویل و پس از اعزام به اداره کل و انجام مراقبت های لازم و حصول اطمینان از سلامتی حیوان، در زیستگاه طبیعی در منطقه شکار و تیراندازی ممنوع صوفی کم رهاسازی شد.

همچنین یک حلقه کفچه مار که هفته گذشته در توسط پرسنل آتش نشانی گرگان در مرکز شهر پیدا شده بود و به مدت یک هفته تحت نظر کارشناسان اداره حیات وحش قرار داشت نیز پس از بهبودی کامل در منطقه شکار و تیراندازی ممنوع صوفی کم  رها سازی شد .
اداره روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گلستان با قدردانی از شهروندان دوستدار حیات وحش به خاطر همراهی با این اداره کل در حفاظت از محیط زیست استان، از عموم شهروندان درخواست دارد در صورت مشاهده هرگونه تخلف در ضمینه محیط زیست اعم از شکار، صید و تخریب غیرمجاز طبیعت یا هر حیوان مصدوم یا زخمی مراتب را با شماره تلفن ۰۱۷۳۲۵۴۵۴۶۳ به صورت شبانه روزی اطلاع دهند.

 Animal-Rights-Watch-ARW-8070 Animal-Rights-Watch-ARW-8071 Animal-Rights-Watch-ARW-8072

برچسب‌ها

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN