Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: گدایان بی‌رحم چینی برای جلب ترحم مردم، شترهای خود را دچار نقص عضو می‌کنند و به گوشه خیابان می‌کشانند.

روزنامه ایران نوشت: در تصاویری که از این تکدی‌گری سنگدلانه روی سایت‌های اینترنتی گذاشته شده دو مرد چینی در استان «فوجان» در جنوب شرق این کشور را نشان می‌دهد که با بریدن پاهای یک شتر، این حیوان را در گوشه خیابان نگه‌ داشته‌اند و خودشان با التماس و خواهش از مردم برای نگهداری این حیوان فلج کمک می‌خواهند.

به گفته شاهدان، نقص عضو این شتر به قدری دلخراش است که ناخواسته چهره مردم را تغییر می‌دهد.

این روش گدایی خشم حامیان حیوانات در چین را برانگیخته و باعث شده در بیانیه‌ای به مردم درباره کمک به این گداها هشدار دهند. این گروه معتقدند از آنجا که چین قوانین خاصی در حمایت از حیوانات ندارد، مردم تحت هر شرایطی حیوان آزاری می‌کنند و هیچ مجازاتی نیز در انتظارشان نیست.

Animal-Rights-Watch-ARW-8089 Animal-Rights-Watch-ARW-8090 Animal-Rights-Watch-ARW-8091 Animal-Rights-Watch-ARW-8092 Animal-Rights-Watch-ARW-8093

Animal-Rights-Watch-ARW-8094

برچسب‌ها, , ,

۴ Comments

 1. زهره می‌گه:

  دیر زمانی است که این کشور رکورددار وحشیانه ترین و بیرحمانه ترین شیوه های کشتار و آزار حیوانات است.
  تاسف بارتر آنکه جمعیت چند میلیاردی انقدر جمعیت حامی حیوانات ندارد که بتواند تنها بتواند به گوشه هایی از جنایات متنوع علیه حیوانات مختلف خاتمه دهد. وقتی جمعیت انقدر زیاد شد کنترل ناهنجاریهای اخلاقی و رفتاری هم در جامعه به دشواری صورت می گیرد. به عنوان مثال دولت چین چند سالی است که کشتن و خوردن گوشت سگ و گربه را در آن کشور ممنوع اعلام کرده ولی همچنان این حیوانات زبان بسته جزو منابع اصلی غذایی بسیاری از آنان به شمار می روند.

 2. نیما کریمی می‌گه:

  چطور دلشون اومده دست و پای حیوون بدبختو ببرن.بی پناهی و ناتوانی از قیافش میباره
  بغض . . .

 3. افشين می‌گه:

  خدا لعنتشون کنه.چقدر انسانهای کثیفی هستند.بیچاره شتر حتما در زمان کوتاهی از بین میره یا برای گوشتش کشتار میشه،چون نه میتونه راه بره و غذا درست بخوره و هم برای اجابت مزاجش هم به مشکلات عدیده ای میخوره و زخم بستر میگیره.واقعا اسم اینها رو میشه انسان گذاشت؟؟؟حیوون با حیوون هم همچین وحشی گری نمیکنه .بعد ما کشور دوست و برادرمون شده چین…

 4. فرشيد می‌گه:

  This country has the worst government because you can not punish these wild persons in chinna

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN