Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات ایران : لاشه حیوانی عجیب الخلقه در حوالی روستای آق بولاغ مشگین شهر کشف شد.
به گزارش واحد مرکزی خبر،‌ لاشه این حیوان را که بیشتر شبیه موجودات گوشتخوار ما قبل تاریخ است، تعدادی از اهالی روستا کشف کرده اند.

لاشه این جانور تقریباً سالم است و شاهدان عینی احتمال می دهند که فقط چندروز از مرگ این حیوان گذشته باشد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست مشگین شهر گفت: یکی از اهالی روستا لاشه این جانور را پنهان کرده و درصدد قاچاق آن بود که با دستور دادستانی مشگین شهر و تلاش ماموران دیشب لاشه جانور از ۲ قاچاقچی کشف شد .
حسین دهقانی افزود: این حیوان بسیار شبیه نسل دایناسورهای گوشتخوار ما قبل تاریخ است.
وی گفت: با پیدا شدن لاشه حیوان، کارشناسان محیط زیست بررسی های ابتدایی را درباره آن آغاز کرده اند.
براساس تحقیقات علمی آخرین نسل دایناسورهای موسوم به (تی رکس) یا دایناسور ستمگر مربوط به دوره (کرتاسه) در ۶۵ میلیون سال پیش است.

_______________________خبر مشابه از ایرنا___________________________

لاشه یک حیوان عجیب الخلقه و شبیه موجودات ماقبل تاریخ در حوالی روستای آق بولاغ از توابع شهرستان مشگین شهر کشف شد .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، لاشه این حیوان که بیشتر شبیه پرندگان گوشتخوارفیلم های علمی ، تخیلی ( از نسل دایناسورهای پرنده ) می باشد توسط تنی چند از اهالی این روستا کشف شده است .

لاشه این جانور تقریبا سالم بوده و شاهدان عینی حتی احتمال می دهند که تنها چند روز از مرگ این حیوان گذشته باشد .

این گزارش حاکیست که یکی از اهالی این روستا لاشه این جانور را پنهان ساخته و ماموران محیط زیست مشگین شهر در تلاش برای دست یابی به این لاشه می باشند .

برخی از روستاییان می گویند لاشه این حیوان را از نزدیک مشاهده کرده اند و احتمال می دهند که این جانور در غاری در نزدیکی روستا می زیسته است .

خبرنگار ایرنا به همراه مسوول و چند نفر از مامو ران حفاظت محیط زیست مشگین شهر به این روستا مراجعه کرده و ادعاهای چندین نفر از روستاییان را مبنی بر مشاهده این جانور عجیب را استماع کرده است .

آنها همچنین به محل کشف این جانور مراجعه و شاهد آثاری از کشف شدن چنین موجودی در غاز مورد اشاره روستاییان بوده اند .


خبرنگار ایرنا همچنین عکسی که یکی از روستاییان از لاشه این حیوان گرفته است را بدست آورده است .

مقام های محلی در شهرستان برای اطلاع از صحت و سقم این ماجرا بسیج شده اند .

این لاشه بسیار شبیه نسل منقرض دایناسورها و پرندگان گوشتخوار ماقبل تاریخ است ، بر اساس تحقیقات علمی آخرین نسل دایناسورها ی پرنده موسوم به ‘تی رکس ‘ یا دایناسور ستمگر مربوط به دوره ‘کرتاسه ‘ در ۶۵ میلیون سال پیش می باشد .

دیده بان حقوق حیوانات: آنچه در تصویر دیده می شود بی شک جسد سگ سانی کوچک است که نیمی از آن به دلیلی کنده شده است. فرم جمجمه و دندانها، بخش پیشین سینه و دستها به وضوح مشخصات سگ سانان را دارد. لازم به ذکر است بجز اختلاف جثه این موجود حتی با نوزاد تیرانوزوروس و آرکئوپتریکس، فرم جمجمه این جسد نشان می دهد که موجودی است تکامل یافته و امروزین. از انتشار این خبر توسط تمام خبرگزاری ها به این شکل متاسفیم و پیگیر ماجرا.

۱۳ Comments

 1. […] روز گذشته خبر عجیبی بر خروجی خبرگزری ها قرار گرفت: کشف لاشه حیوانی عجیب در مشکین شهر! استناد این خبر به تصویری بود از جسد نصف شده و پوسیده یک […]

 2. سلام. ممنون از زحمات شما.
  خیلی خوب می شه عکسهایی که از جاهای دیگه استفاده می شه با ذکر منبع باشه یا دست کم آزم خودمون رو روی عکس نزنیم.

 3. حسین می‌گه:

  اهالی روستا یک سال قبل این موجود را بطور زنده از دور دیه بودند

 4. […] روز گذشته خبر عجیبی بر خروجی خبرگزری ها قرار گرفت: کشف لاشه حیوانی عجیب در مشکین شهر! استناد این خبر به تصویری بود از جسد نصف شده و پوسیده یک […]

 5. سهند می‌گه:

  چه سگسانی؟؟؟؟؟؟؟؟راجع به اون حیوانی که در خلیج فارس کشف شد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟-

 6. سوشیانت می‌گه:

  خاک به سر دزدتون بر چارقرون پول تصویر به این واضحی از یک پرنده ماقبل تاریخ رو شغال معرفی می کنید احمق ها کدام شغالی چنگال داره یا پر داره اگه این نصفه شده چطور دمش سالمه کدام شغال چنین نیشهای وحشتناکی داره؟می دونید این لاشه شغال نیست بلکه شغال امثال شمایند که فقط فکر جیبشونند نه مردم!حالم از شما ها بهم می خوره شماها برای پول حاضرید هر کاری بکنید افسوس! سوشیانت-از خراسان

 7. نیترات می‌گه:

  مرسی از اطلاعاتتون

 8. sami می‌گه:

  یه سؤال داشت و اون این که این جانور پرنده دودو نیست دودو یه پرندس که به علت این که سریع از صحنه روزگار محو شد این اسم رو گرفت این یه واژه پرتقالی هست اما این جانور خیلی شبیه به اون هست
  متشکر می شم اگه پاسخ بدید

 9. […] بازهم یک خبر دروغ کشف لاشه حیوانی عجیب در مشگین شهر عکس […]

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN