Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8193

دیده بان حقوق حیوانات: مدیرکل بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست کشور ازشناسایی بزرگترین شبکه شکار غیر مجاز کشور خبر داد.

سید احمد نبوی با بیان اینکه این شکارچیان غیر مجاز با هدف لذت و تفریح بخش بزرگی از حیات وحش ایران را به نابودی کشانده اند گفت: متخلفین مسلح به سلاحهای جنگی ۲۰۱۴ آمریکایی و جدیدترین لباسهای استتار هستند .
وی افزود: این گروه تنها با کشتار جانوار حیات وحش و گذاشتن عکس با شکار خود در فضای مجازی ادعای قدرتنمایی و به نوعی تفریح و سرگرمی میکنند.
مدیرکل بازرسی سازمان حفاظت محیط زیست کشور بیش از ۳ هزار عکس از کشتار پلنگ ،جبیر ، آهو و حتی گوزن زرد را در فضای مجازی قرار داده اند .
نبوی درباره تعداد اعضای این باند گفت : آنها ۲۲ نفرهستند که ۷ سرگروه دارند و پلیس فتا پیگیر پرونده متخلفین است .
یاد آور میشود این اتفاق در روز ۱۰دسامبر به نام روز جهانی حقوق حیوانات اعلام شده است. این روز از سال ۱۹۹۸ توسط فعالان حقوق حیوانات گرامی داشته میشود.

۴ Comments

  1. زهره می‌گه:

    از پلیس فتا خواهش می کنیم قاطعانه در مسیر توقف کشتار حیوانات بیگناه گام بردارد. بدترین و زشت ترین جنبه شکار که آنرا توجیه پذیر می نمایاند گذاشتن تصاویر در فضای مجازی و در معرض دید مردم جامعه است.

  2. دوست دار شما می‌گه:

    با خبر شدیم که یک شکارچی بزرگ و معروف که مدعی است آخرین و بزرگترین شیر و بسیاری از حیوانات دیگر را به طرز فجیعی به قتل رسانده است در حال عقد قرارداد با شهرداری منطقه…جهت برپایی نمایشگاهی از آثار جنایت خود در پارک وکیل آباد می باشد

  3. دوست دار شما می‌گه:

    از مدیران محترم و فعالان سایت کسی میتونه جلوی نمایش اجساد و سرهای بریده شده رو توی اماکن عمومی ( پارک وکیل آباد) بگیره . آیا کسانی که این جنایات رو مرتکب شدن مجوز شکار داشتن که الان می خواهند به نام موزه حیات وحش قدرت پوشالی خودشون رو به معرض عموم بگذارند .

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN