Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8282

دیده بان حقوق حیوانات: شکاچیان غیر مجاز در آب بندان لجمه در منطقه سرخدشت با مامورین حفاظت محیط زیست درگیر و خساراتی را به خودروهای سازمانی وارد کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران، مامورین یگان حفاظت محیط زیست مازندران با همراهی پرسنل نیروی انتظامی استان به منظور گشت و کنترل و جلوگیری از شکار غیر مجاز در آببندان سرخدشت و لنگور مستقر شده و با یک فروند قایق موتوری اقدام به گشت زنی نمودند.

این گزارش می افزاید: صدای شلیکهای پی در پی موجب توجه ماموران به سمت آب بندان  لجمه روستای عزیزک شده که بلافاصله با انتقال نیروها و قایق موتوری به آن محل شکار بیرحمانه و غیر مجاز تعداد زیاد شکارچی متخلف متوقف و منطقه پاکسازی گردید و از آنها ۲۴ قبضه سلاح شکاری و بیش از ۳۰۰ قطعه پرندگان آبزی کشف و ضبط گردید.

متخلفین از فرصت بدست آمده استفاده نموده و با حمله به سمت خودروهای سازمانی ، صدماتی را به آنها وارد نمودند که در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و در حال پیگیری می باشد.

لازم به یادآوری می باشد یگان حفاظت محیط زیست مازندران و پرسنل نیروی انتظامی استان در راستای اجرای بند ۸ مصوبه شورای تامین استان  به منظور گشت و کنترل و جلوگیری از شکار غیرمجاز به منطقه عزیمت نمودند

برچسب‌ها, ,

Leave a Reply


© ۱۳۹۸ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN