Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8408

دیده بان حقوق حیوانات: مدیرعامل باغ وحش ارم تهران با تایید فروش گوزن زنده و مرده در این باغ وحش گفت: قیمت هر راس گوزن اروپایی بین ۹۰۰ هزار تا یک میلیون تومان است و فروش آن نه تنها غیرقانونی نیست بلکه با مجوز سازمان حفاظت محیط‌زیست صورت می‌گیرد.

ایرج جهانگیر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا در این باره توضیح داد: از آنجا که گوزن اروپایی گونه در خطری نبوده و در بسیاری از کشورهای اروپایی آن را برای مصرف پرورش می‌دهند، ما نیز با مجوز و نظارت سازمان حفاظت محیط زیست اقدام به فروش این گونه می‌کنیم.

وی افزود: از آنجا که زاد و ولد گوزن اروپایی بسیار زیاد است و جایی که برای آنها در باغ وحش ارم اختصاص داده شده کوچک است، این گونه به دیگر همنوعان خود آسیب وارد می‌کند، بنابراین فروش آن بلامانع است.

به گفته مدیرعامل باغ وحش ارم درباره نحوه تهیه گوزن اروپایی گفت: آن دسته از افرادی که قصد پرورش این گوزن را دارند در ابتدا درخواست داده و پس از بررسی سازمان حفاظت محیط زیست در صورت صحت ادعای آنان، گوزن به صورت زنده در اختیارشان قرار می‌گیرد، در غیر اینصورت گوزن را ذبح کرده و گوشت آن را به متقاضیان تحویل می‌دهیم.

_____________________________

ذبح گوزن های اروپایی ارم تخلف نیست/ راه حل های بهتری هم وجود داشت!

ذبح گوزن‌های اروپایی در باغ وحش با مجوز سازمان محیط زیست! + سند

۳ Comments

  1. مسعود می‌گه:

    درباره کشتن سگها در اصفهان بوسیله تزریق اسید هم اطلاعی دارید ؟ چه باید کرد ؟

  2. مسعود می‌گه:

    درباره معدوم سازی سگ ها در اصفهان توسط شهرداری
    بوسیله تزریق اسید اقدام کنید.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN