Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: خرس قهوای دنا دوباره به انسان حمله کرد این بار یک زن ۳۰ساله عشایری مورد حمله قرار گرفت .
به گزارش پایگاه خبری سام آرام خرس قهوای دنا دوباره به انسان حمله کرد این بار یک زن ۳۰ساله عشایری مورد حمله قرار گرفت . خانم حسنی از عشایر طایفه فارسیمدان در کنار سیاه چادر مورد حمله این خرس قرار گرفت .
زن ۳۰ ساله عشایر در گفتگو با خبرنگار سام آرام گفت :خرس به من حمله کرد وبازوی چپ من را گاز گرفت و همینطور که من را به سمت کوهستان می کشید چندین بار مرا به زمین کوبید.

IMG_6914
اقای حسنی شوهر این زن گفت :با شنیدن صدای جیغ وفریاد متوجه شدم خرس به خانمم حمله کرده ودست چپ انرا به دندان گرفته است با دیدن این صحنه وحشتناک با دست خالی به سمت خرس حمله کردم وبا خرس در گیر شدم بعد از مدت زمانی در گیری خرس بدن زخمی خانمم را رها کرد وبه سمت کوهستان دنا فرار کرد.

photo_2015-07-11_10-42-51
وی گفت :با کمک اهالی توانستیم خانمم را از کوهستان به بیمارستان انتقال بدهیم.اقای حسنی در ادامه گفت :با اینکه در چادر اسلحه داشتیم اما حاضر نشدم به سمت این خرس تیر اندازی کنم.

IMG_6920
دکتر معالج وی گفت :خانم حسنی از ناحیه سر وگردن وبازو دچار جراحت زیادی شدند ومدت زیادی طول میکشد که این زخمها بهبود پیدا کند
چادر عشایری که مورد حمله خرس قهوه ای قرار گرفته در منطقه سرتنگ پادنا از توابع شهرستان سمیرم قرار گرفته که این منطقه یکی از زیستگاههای مهم خرس دنا میباشد

۳ Comments

  1. فرزاد خاتم می‌گه:

    درودبر شرف عشایرایران زمین .خلق وخوی ……. خدا را شکردرجسم و روح شان جایی ندارد

  2. امیر می‌گه:

    چرا عکس بدن مجروح این زن رو منتشر کردید؟

Leave a Reply


© ۸۰۵۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN