Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-8438

دیده بان حقوق حیوانات: رییس اداره امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان قم گفت: دو قطعه تاکسیدرمی روباه و سمور از یک واحد فروش مبلمان در قم کشف و به موزه تاریخ طبیعی استان منتقل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم، محمدرضا عابدی با اشاره به ارایه گزارش تخلفات زیست محیطی از سوی شهروندان در سخنانی اظهار داشت: فعالان و دوستداران طبیعت در استان، همواره همکاری و مشارکت مناسبی با این اداره کل در جهت کشف و مقابله با متخلفان زیست محیطی داشته و دارند.

وی در ادامه افزود: تمامی گزارش ها از تخلفات در حوزه حیات وحش اعم از خرید و فروش و نگهداری جانوران وحشی و تاکسیدرمی ها به سرعت از سوی کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم بررسی و بر اساس قوانین با متخلفان برخورد می شود.

رییس اداره امور حیات وحش حفاظت محیط زیست استان قم خاطرنشان کرد: بر اساس یکی از گزارش های مردمی مبنی بر نگهداری دو قطعه تاکسیدرمی در یکی از واحدهای فروش مبلمان، بلافاصله این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و دو تاکسیدرمی روباه و سمور کشف و ضبط و به موزه تاریخ طبیعی استان منتقل شد.

برچسب‌ها, ,

۵ Comments

 1. از خصوصیات بارز ما ایرانیها فروختن همدیگه به خیار تومنه به خاطر حسودی نه به خاطر وظیفه

  خوب اون بنده خدام اونارو خریده بوده دیگه تو شمال که پره تو مغازها

 2. کوشان مهران می‌گه:

  چه نیکوخواهد بود که دیده بان گرامی فراخوانی برای گردآوری عکس هایی از جانورانی که بدین شیوه در شمال ایران برای فروش عرضه می شوند اعلان نماید.

  افسوس که در بیشتر موارد با بی تفاوتی سازمان مسئول روبرو خواهیم شد.

  • تحریریه می‌گه:

   در این زمینه سال گذشته مجموعه اسنادی به مسوولان ارایه شد ولی متاسفانه گویا عزیزان به نمایش های محیط زیستی بیش از فعالیت محیط زیستی علاقه دارند.

 3. خودتم که هستی

  من پی گیر مساعل محیط زیستم البته تا قبل فصل شکار

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN