Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: منابع عراقی از روی آوردن گروه تروریستی تکفیری داعش که مدعی خلافت اسلامی است،‌ به حربه کثیفی برای در امان ماندن از حملات دقیق نیروهای امنیتی و داوطلب مردمی خبر دادند.

به گزارش تسنیم، رسانه‌های عراق از متوسل شدن گروه تروریستی داعش به حیوانات زبان بسته برای انتقال مواد منفجره و تجهیزات خود برای جلوگیری از کشف و شناسایی آن و همچنین با توجه به شرایط جغرافیایی در کوه‌های مکحول در شمال استان صلاح الدین خبر دادند.

جبال المعموری از فرماندهان نیروهای داوطلب مردمی روز شنبه از کشته شدن سه نفر از تروریست‌های داعشی خبر داد که در حال حرکت با چند راس قاطر حامل بمب و مواد منفجره در اطراف کوه‌های مکحول در شمال صلاح الدین بودند.

المعموری بر اساس گزارش المسله افزود نیروهای امنیتی با حمایت نیروهای داوطلب مردمی با  ایجاد کمینی در اطراف کوه‌های مکحول در شمال صلاح الدین، توانستند سه تروریست داعشی را به هلاکت برسانند این تروریست‌ها در حال انتقال محموله بمب با چند راس قاطر بودند.

وی افزود گروه تروریستی داعش برای جلوگیری از لو رفتن محموله‌های تسلیحاتی خود به حمل مواد منفجره و تجهیزات جنگی از طریق قاطر‌ها متوسل شده است.

نیروهای امنیتی و نیروهای داوطلب مردمی حدود یک ماه پیش کوه‌های محکول را از اشغال گروه تروریستی داعش پس از درگیری‌ شدید با تکفیری‌ها آزاد کرده بودند.

برچسب‌ها,

۳ Comments

 1. کوشان مهران می‌گه:

  تمامی آرتش ها ونیروهای مسلح جهان برای حمل ونقل سلاح,مهمات وتجیزات بویژه در نواحی کوهستانی در کنار هوابرد وخودرو ها از چهارپایان وبویژه قاطر و یا همان استر استفاده می نمایند وبکار گیری این چهارپا توسط این گروه امری معمول در قاموس نظامی می باشد.

 2. سارا می‌گه:

  این وحشیها به آدمها هم رحم ندارند حیوانات زبان بسته که دیگه جای خود دارند

 3. kooshan می‌گه:

  همراه با گسترش جمعیت بشری در کره زمین و ظاهر شدن تضاد منافع ناشی از خوی آزمندی و حرص و طمع بشری، مولودی ویرانگر و مخرب بنام «جنگ» نیز پدیدار شد که تابحال جز فلاکت و نکبت و نابودی چیزی به ارمغان نیاورده است، جنگ از انسان، حیوان، طبیعت و… سوءاستفاده می کند و در حال حاضر بخوبی قابل مشاهده است که کاربرد جنگ و زور و نهایتأ خشونت در راستای ادعاهای غیر واقعی چون مخالفت با حکومتهای جبار به چه نتایجی در منطقه منجر شده است و به ظهور گروههایی انجامیده که مرزهای تابحال شناخته شده بربریت و وحشیگری را درنوردید ه اند و از ارتکاب هیچ جنایتی ابا ندارند.
  راه حل منطقی و معقول و بسیار کم هزینه و مورد تأکید آموزه های دینی، اخلاقی و انسانی در سراسر جهان ترویج و گسترش روحیه مدارا و مسالمت جویانه در روابط بین انسانها و برسمیت شناختن حقوق طبیعی کلیه انسانها در تعیین سرنوشت خود و تشویق همه به حل اختلافات و منازعات بشیوه های صلح جویانه و دوری از منازعات خونین و ویرانگر و بیحاصل است و در این جهت تقویت نهادهای منطقه ای و بین المللی جهت ختم مخاصمات بایستی مد نظر باشد، ضروری است مخالفت فراگیر با جنگ و پیامدهای بسیار زیانبار و ویران کننده آن یک اولویت اصلی نزد افکار عمومی و وجدان بشری در سراسر جهان باشد.

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN