Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: مدیران سیرکی که حیوانات را حذف کرده و به فعالیت های انسانی مشغول هستند در سیرکشان حقوق حیوانات را آموزش می دهند.

موسس سیرک کلاسیک بدون حیوان در کشور که تا کنون با حداقل امکانات در شش استان برنامه اجرا کرده است گفت سیرک ستاره ایرانیان با مدیریت استاد محمد داوری در راه فرهنگ سازی سیرک بدون حیوان در ایران در شهر ورامین با حمایت دیده بان حقوق حیوانات و اداره اموزش و پرورش ورامین هر روز در سه سانس با آیتمهای جالب و تماشایی با هفتاد در صد تخفیف فقط مخصوص دانش آموزان به اجرای برنامه می پردازد.

بهداد سلطانیان در ادامه گفت از تمامی مسولین اموزش و پرورش خواهشمندیم که به سیرکهای حیوانات مجوز اجرای برنامه را ندهند و از سیرکهای بدون حیوان حمایت ویژه انجام نمایند چون زمانی که دانش آموز آزار و اذیت حیوانات را در سیرک مشاهده میکند باعث تضعیف روحیه دانش آموزان میشود و آینده سازان این مرز و بوم باید از همین الان متوجه شوند که جای حیوانات در قفسهای تنگ سیرک نیست و باید در زیستگاه طبیعی زندگی کنند.
سلطانیان گفت که سیرک ستاره ایرانیان در ایتم آموزشی به دانش اموزان اموزش حذف حیوانات از سیرک و حمایت از حیات وحش و حفاظت از محیط زیست اموخته میشود.
وی در پایان از حمایت ویژه دیده بان حقوق حیوانات و مسولین آموزش و پرورش شهرستان ورامین تشکر کرد.

فعالیت این سیرک که مدیران آن حیواناتشان را حذف کرده اند در حالی بدون حمایت های معنوی مسوولان سازمان حفاظت محیط زیست در همسایگی پایتخت انجام می شود که دستور صدور مجوز سفارشی برای فعالیت سیرک های میلیادر در استان های مختلف کشور مستقیما از از سوی مسوولان سازمان حفاظت محیط زیست به استان ها ابلاغ می شود.

Animal-Rights-Watch-ARW-8585

Animal-Rights-Watch-ARW-8586

۱ Comment

  1. بیات می‌گه:

    اگه بشه مدیر محترم یک تبلیغ رو از زمان برنامه های این گروه روی سایت قرار بده فکر میکنم حمایت بیشتری بشن توسط دوستان حامی

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN