Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: حمله سگ های گله به پسر بچه ۹ ساله در تجریش مرگ کودک را رقم زد.

به گزارش مهر، ۲۴خرداد ماه امسال ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در تماس با بازپرس سعید احمدبیگی خبر از فوت مشکوک کودکی ۹ ساله در بیمارستان دادند. بررسی های اولیه پلیسی درباره علت مرگ این کودک نشان می داد که وی در حال بازی در محدده یکی از روستای تجریش مورد حمله سگ های گله قرار گرفته و بعد از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان فوت کرده است.

با انتقال جسد کودک ۹ ساله به پزشکی قانونی برادر او در دادسرا احضار شد و شکایتی طرح کرد که از صاحبان گله در روستای کهنگ پیشوا شکایت دارد.

برادر این پسر اعلام کرد که ما در منطقه ای روستایی زندگی می کنیم و روال زندگیمان در همین روستا بر کشاورزی و گله داری است. من نمی دانم در روز حادثه چه بلایی سر برادر کوچکم آمده است اما چیزی که اهالی دیده اند این است که سگ های گله در اطراف روستا به برادر من حمله کرده اند و او را از نواحی مختلف بدن مورد جراحت قرار داده اند.

بر اثر این شکایت اولیای دم مقتول به همراه صاحب گله به دستور بازپرس پرونده به دادسرای امورجنایی برای ارائه پاره ای از توضیحات احضار شدند و تحقیقات در زمینه چگونگی مرگ این کودک در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

برچسب‌ها, , ,

۵ Comments

 1. آب پاک می‌گه:

  این جوری که دیگه امنیت از بین میره باید یه فکر درست و حسابی بشه

 2. علی می‌گه:

  موافق سگ کشی نیستم ولی باید جمعتشون کنترل شه

 3. نیماد می‌گه:

  سلام شما که میگید جمعیت کنترل بشه بهترین راه راه اندازی تعداد زیادی پناهگاه میباشد نه سگ کشی دوست عزیز در صورتی که در هر شهر پناهگاه تاسیس شود و عقیم سازی کنند دیگر این مشکلات نیست
  و در ضمن در کشور همسایه ترکیه این همه سگ هست چطور این مشکلات نیس ؟ سگ کشی اطلا کار درستی نیست

  • تحریریه می‌گه:

   سگ کشی غلط است.
   بدون داشتن برنامه کلان و مدون حداث پناهگاه اثری بر کاهش جمعیت ندارد.
   ورودی جمعیت سگ ها بیش از خروجی آنها به پناهگاه هاست!

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN