Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: مدیراجرایی اولین نمایشگاه کشوری انسان و طبیعت استان قزوین گفت: نمایشگاه انسان و طبیعت را به سایراستان ها هم می بریم.

نایب رییس شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان و مدیر اجرایی اولین نمایشگاه کشوری انسان و طبیعت در قزوین گفت: نمایشگاه انسان و طبیعت که به ابتکار سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان در روزهای ۱۸ لغایت ۲۴ اردیبهشت ماه در قزوین در حال برگزاری است، به سایر استان ها نیز می بریم.
مهندس معین الدین در گفت وگو با خبرنگار حدیث افزود: تاکنون استان های اردبیل، خوزستان و تبریز برای برگزاری این نمایشگاه اعلام آمادگی کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه که تنوعی از حیوانات اهلی و وحشی و گونه های مختلف پرنده و خزنده و … است و برای اولین بار در کشور در شهر قزوین برگزار می شود، علاوه بر خانواده ها و اقشار مختلف مردم می تواند در جهت ارتقاء سطح علمی دانشجویان و اساتید دانشگاهی بسیار موثر باشد.

وی تاثیر این نمایشگاه را نیز درایجاد فرصت های شغلی یادآور شد و افزود: این نمایشگاه که در فصول مختلف نیز در قزوین برگزار خواهد شد، می تواند در کنار فعالیت های کشاورزی، فرصت های مناسب شغلی را نیز برای افراد مختلف ایجاد نماید.
مهندس معین الدین اظهار داشت: انواع خزنده از استان یزد، گونه هایی از حیوانات اهلی و وحشی از حیات وحش استان خراسان رضوی و حیوانات و پرندگانی از مناطق حفاظت شده استان و … در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار گرفته است.
وی یادآور شد: در مدت برپایی نمایشگاه، هنرمندانی از سینما و ورزشکاران صاحب نام کشورمان در آن حضور خواهند داشت.

__________________________________

دیده بان حقوق حیوانات: اینکه ارتباط نمایش ببر و شیر و میمون در قفس و قلاده با نظام مهندسی کشاورزی در چیست بر ما  نیز پوشیده است ولی این نکته به وضوح قابل درک است که کشتی گرفتن با خرس سبب ارتقاء سطح علمی دانشجویان و اساتید دانشگاهی نخواهد شد. همچنین با توجه به سخنان فرد مصاحبه شونده، هدف بودن فرصت های شغلی با استفاده از حیات وحش جای تامل دارد. دلیل و نحوه مجاز شمرده شدن حذف بخشی از حیات وحش استان اهی یزد و خراسان و قزوین نیز اعلام نشده.

_____________________________

در همین زمینه:

اولین نمایشگاه ملی انسان و طبیعت/ تصویری

سکوت حامیان حیوانات در قبال آزار حیوانات در نمایشگاه قزوین

۵ Comments

 1. محمود می‌گه:

  چگونه میشه به این حرکتشون اعتراض کرد و جلوی کارشون گرفت تا کل ایران را نچرخن

 2. ایران دوست می‌گه:

  کاش مردم تحریمشان کنند:(

 3. Platypus می‌گه:

  چقدر دردناکه ،واقعا از بیان کردن احساسم بعد از دیدن این تصاویر عاجز هستم .

 4. فاطمه می‌گه:

  آخه مگر یک انسان متمدن از همچین چیزی خوشش میاد؟ تازه به نمایندگی از دیگران اسمشو هم گذاشتن نمایشگاه ملی!

 5. سپیده می‌گه:

  واقعا متاسفم واسه این افراد! اون آقایی که توی قفس اون حیوون بیچارس نظرش چیه یه مدت خودشو به قل وزنجیر ببندن و ببرن شهرای مختلف نشونش بدن تا درس عبرتی بشه واسه سایرین؟!

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN