Subscribe: RSS Twitter
حقوق حیوانات

ایستگاه مترو حسن آباد

 

دیده بان حقوق حیوانات: در ایستگاه متروی حسن آباد یک پرنده کوچک گرفتار شده که برای خروج از این ایستگاه نیاز به کمک دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، چندی است عبور از ایستگاه متروی حسن آباد حکایت از این دارد که یک پرنده کوچک و تیزپرواز در ایستگاه متروی حسن آباد گرفتار شده است.

بنابراین گزارش، این پرنده کوچک، تمام طول سقف ایستگاه را با سرعت بسیار طی می کند و در پی یافتن راهی برای خروج از این ایستگاه است.

قطعاً ادامه تلاش پرنده برای رهایی از این قفس و عدم دسترسی مناسب به غذا، سبب کاهش انرژی و در نهایت مرگ این پرنده خواهد شد.

بنابراین گزارش، اینکه این پرنده چطور از طبقات مختلف ایستگاه عبور کرده و خود را به طبقه زیرین مترو رسانده خود جای سوال دارد که قطعاً کارکنان ایستگاه متروی حسن آباد بیشتر به این موضوع واقفند.

براساس همین گزارش، صدای عبور قطارها و هم هوای حاکم بر فضای مترو قطعاً چیزی نیست که خوشایند یک پرنده کوچک در تلاش برای رهایی باشد.

همکاری متروی تهران و در صورت لزوم آتش نشانی می تواند ادامه حیات را به این پرنده کوچک بازگرداند.

__________________________________________

خبر مرتبط:

درخواست کمک برای نجات پرنده اسیر در متروی میدان حسن آباد

۱ Comment

  1. platypus می‌گه:

    من امیدوارم در این لحظه که این خبر را می خوانم .پرنده نجات پیدا کرده باشد . ولی اصلا جای سوال است که در همان لحظه های اولیه ،چرا آتش نشانی آنجا حاضر نشده .چون زمانی که خبر گزاری فارس این گزارش را می دهد . حتما از طریقی از این حادثه خبردار گشته . و حتما همین کانال خبررسانی با آتش نشانی نیز تماس گرفته است . پس آتش نشانی نمی تواند ،بهانه آورد که از این مورد بی خبر بوده است .

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN