Subscribe: RSS Twitter
دیده بان حقوق حیوانات: رکورد گرفتن هم به سایر اقلام آزار حیوانات اضافه شد. این بار نه تنها اسارت حیوانات در شرایط غیر و ضد طبیعی، که با اسارت در فضای کوچک آکواریوم چند سانتیمتری!

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی صدای روسیه، آناتولی کوننکوو از روسیه کوچکترین آکواریوم جهان را ساخته است. این آکواریوم شیشه‌ای در اندازه ۳۰ × ۲۴ × ۱۴ میلی‌متر گنجایش نگهداری ۱۰ میلی لیتر آب را دارد که این طراح روسی گیاهان مینیاتوری، خرده‌سنگ و ماهیان واقعی را در آن جای داده است.

آناتولی کوننکوو اهل شهر اومسک در سیبری حتی برای تصفیه آب موجود در این آکواریوم از فیلتر تصفیه استفاده کرده است. وی در ۳۰ سال گذشته تعداد بسیاری از اشیاء در اندازه‌های را مینیاتوری تولید کرده است . وی پیش از این و در سال ۲۰۰۲ با ساخت کوچکترین کتاب جهان در اندازه یک میلیمتر مکعب رکورد گینس را به نام خود ثبت کرده بود.

۱ Comment

  1. آناهيتا می‌گه:

    یکبار من یک پرنده ای بنام “گل به سر” رو خریدم که داخل قفسی بود که یک وجب هم نldan اون مرد قفس و پرنده رو با قیمتی بسیار بالا (۲ تا ۳ ) برابر بهم فروخت . میدونستم داره بهم گرون میفروشه اما اهمیتی ندادم و گفتم این پرنده رو باید نجات بدم . چند ساعت بعد اون پرنده رو رفتم در فضای یک کاخ رهاش کردم. انگار دنیا رو بهش داده بودم/
    اما هر بار که از جلو اون مغازه که در مسیرم بود رد میشدم بهم گیر میداد که اون قفسو دوست داره بیارمش تا با یک قفس دیگه عوضش کنه. با یک قفس بزرگتر !و حتی بهم قول داد که دیگه هیچ پرنده ای داخلش نذاره و فقط بعنوان دکور ازش استفاده کنه . دروغ میگفت.

    من قبول نکردم . چون میدونستم اون قفس کوچیک بشه زندان یک پرنده دیگه. و اون قفسو نابودش کردم . تا دست هیچکسی نیافته.

Leave a Reply


© ۶۴۷۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN