Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات ایران:  به منظور معرفی گونه های پستاندار خلیج فارس، انجمن «طرح سرزمین» با همکاری معاونت محیط زیست دریایی استان بوشهر و اداره کل حفاظت محیط زیست بوشهر، اقدام به تهیه و توزیع پوستر دلفین های ایران کرده است.

به گزارش سبز پرس ، «سید اصغر مطهری»، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در گفتگو با سبزپرس گفت: این اداره کل، با همکاری انجمن «طرح سرزمین» با همکاری معاونت محیط زیست دریایی استان بوشهر برای شناسایی و معرفی گونه های پستاندار خلیج فارس، اقدام به تهیه و توزیع پوستر کرده است که اولین گونه ای که در این پوستر ها مورد بررسی قرار گرفته دلفین ها هستند.

او ادامه داد: این پوستر ها در دانشگاه ها، مراکز علمی، مدارس، انجمن های صیادان و کلیه نقاطی که با دریا و محیط زیست دریایی مرتبط هستند توزیع می شود تا اگر این افراد مواردی از این پستانداران را در ساحل یا نقاط دیگر مشاهده کردند به وسیله همان شماره تلفنی که در پوسترها اعلام شده، این مساله را به ما اطلاع رسانی کنند.

مطهری تاکید کرد: بیومتری، زیستگاه، مدت زمانی که در این منطقه هستند و مهاجرت آنها، مسائلی است که درباره این پستاندارن باید مورد توجه قرار بگیرد و اگر این گونه ها در ساحل دیده شوند باید سریعا مراتب به اداره کل شهرستان مربوطه اطلاع داده شود تا از آنها جهت نگهداری در بانک ژن استان نمونه برداری شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اعلام کرد که این پوستر ها تا هفته آینده در کلیه شهرستان های استان بوشهر توزیع خواهد شد.

پوستر با کیفیت بهتر را اینجا دانلود کنید .

 

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN