Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: در هفته محیط زیست نخستین جشنواره گزارشهای خبری تصویری محیط زیست با عنوان ‹‹بازترین پنجره ›› توسط اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان گیلان، به مناسبت هفته محیط زیست (۱۶ الی ۲۲ خرداد ماه) اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان در نظر دارد نخستین جشنواره گزارشهای خبری تصویری محیط زیست را با عنوان ‹‹بازترین پنجره ›› برگزار نماید. در حقیقت این تصاویر مجموعه گزارشهایی را در بر می گیرد که  خبرنگاران دقیق و زحمتکش رسانه های تصویری در طول سالها تهیه نموده اند و از رسانه ملی پخش شده است.

این جشنواره علاوه بر تقدیر از زحمات بی وقفه خبر نگاران این حوزه به دنبال گرد آوری مجموعه آثار از این دست است تا بتواند این گزارشهای ارزشمند را که روزی اهمیت تاریخی به خود خواهند گرفت در گوشه ای از موزه تنوع زیستی خود برای نسلهای آینده نگهداری نماید.
این گزارش می افزاید: علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب dvd  با ذکر نام و نام خانوادگی و سال تولید اثر به نشانی رشت- ابتداء بلوار رسالت- روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست گیلان ارسال نمایند.
مهلت ارسال آثار تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۱۰/۳/۹۱ می باشد و مراسم افتتحاحیه این جشنواره که با داوری متخصصان حوزه خبر انجام خواهد پذیرفت در رور شنبه ۲۰/۳/۹۱ با حضور چهره های محبوب واحد خبر استان و کشور برگزار می گردد.
بدون شک بخش عمده ای از چرخش اطلاعات در حوزه محیط زیست مرهون تلاشهای خبرنگاران رسانه های تصویری است و در فقدان سیستم جامع اطلاع رسانی تخصصی، از جمله شبکه تصویری مستقل محیط زیستی، این خبر نگاران بار سنگین اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را در این زمینه بر دوش می کشند.

برچسب‌ها,

Leave a Reply


© ۱۴۰۰ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN