Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-5920

دیده بان حقوق حیوانات: وقوع آتش سوزی در یک مرغداری در شهر کرمانشاه، ۸ هزار عدد جوجه را تلف کرد.

به گزارش ایران، سرهنگ «مرزبانی» رئیس پلیس کرمانشاه، از تلف شدن ۸ هزار عدد جوجه به علت وقوع آتش سوزی در یک واحد مرغداری واقع در حومه این کلانشهر خبر داد. سرهنگ مرزبانی افزود: بررسی های به عمل آمده حکایت از آن دارد در این حادثه، علاوه بر جوجه ها ۳ تن خوراک طیور، تانکر ۵۰۰ لیتری ، مقادیری داروی طیور ، ۱۰ سیستم تهویه، تعدادی اسناد و مدارک و … نیز در آتش سوخته است .

رئیس پلیس کرمانشاه با اشاره به اطفای حریق با همکاری ماموران آتش نشانی و ماموران پاسگاه انتظامی «سر فیروز آباد»، تصریح کرد: کارشناسان آتش نشانی در بررسی های اولیه خود علت آتش سوزی را اتصال کابل های برق مرغداری اعلام کردند.

۲ Comments

 1. قهرمان می‌گه:

  مثلا اگر این ها نمیسوختند و بزرگ میشدند،قرار بود در دامان طبیعت رهاسازی شونند؟خوب همان بهتر که زودتر راحت شدند.واقعا بعضی اخبارتان خیلی مضحک است.”مرگ دردناک جوجه ها”لابد وقتی میخواستند سرشان را ببرند،خیلی آرام و بدون درد این کار را انجام میدادند.خدا شفای عاجلتان بدهد.

  • دیده بان حقوق حیوانات ش می‌گه:

   اگر به بریدن سر اعتقاد دارید، باید بدانید گفته می شود زودترین مرگ را ایجاد می کند، در غیر این صورت در دستورات دینی به جای ذبح ایجاد آتش سوزی و زنده سوزاندن حیوانات نیز در دستورات بیان می شد.
   به دلیل اختلالات ژنی ایجاد شده در حیواناتی که خورده می شوند راه اصلاح حیوان آزاری در مزارع تولید گوشت، رهاسازی در طبیعت نیست و این حیوانات غیر طبیعی باید منقرض شوند.
   ما نیز شفای عاجل تمام بیماران را خواستاریم

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN