Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-6367

دیده بان حقوق حیوانات: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان گفت:در حال حاضر شرایط گوزن ها تثبیت شده و طی ۲ هفته گذشته تلفات نداشته ایم.
لاهیجان زاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: طی چند هفته گذشته از شدت هجوم مگس میاز کم شده و با توجه به اقدامات صورت گرفته توانسته ایم بیماری را در سایت کنترل کنیم.
وی افزود: با شروع فعالیت تیم زنده گیر جدید که از ۲ هفته پیش آغاز شد محدوده اطراف آبشخورها را تور نصب کردیم همچنین ۲ کومه برای اکیپ جدید جانمایی شد که در این مدت توانستند ۲ گوزن را زنده گیری کنند که با اقدامات گذشته در حال حاضر ۵ راس در قرنطینه نگهداری می شوند که حالشان مساعد است.
لاهیجان زاده ادامه داد: با استفاده از ۲ دوربین دید در شبی که در منطقه نصب کرده ایم تمام گوزن ها را رصد می کنیم و طبق شواهد ۲۰ تا ۲۵ راس دیگر باقی مانده اند که از این تعداد ۱۰ تا ۱۲تای آن ها سالم هستند مابقی بدنشان دچار زخم شده و امیدواریم بتوانیم آنهایی که سالم مانده اند را بگیریم و مابقی را نیز پس از زنده گیری درمان کنیم.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست استان خوزستان در پایان خاطر نشان کرد: استفاده از اسلحه بیهوشی آخرین روش زنده گیری است که سعی داریم با استفاده از آن تعداد زیادی از گوزن ها را زنده گیری کنیم.

Leave a Reply


© ۱۳۹۸ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN