Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران اعلام کرد یک فوتبالیست مازندرانی عضو باشگاه سپاهان اصفهان (م. خ) به همراه یکی از دوستانش با محیط‌بان یگان حفاظت محیط زیست رامسر درگیر و سپس متواری شده است.

به گزارش خبرورزشی تنها فوتبالیست ملی‌پوش مورد اشاره رئیس اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران محمدرضا خلعتبری است که خانواده‌اش ساکن رامسر هستند و خلعتبری اهل شکار هم است.خلعتبری در همین خصوص با “ورزش سه” صحبت کرد و از شکایتش خبر داد.خبرنگار روزنامه “خبر ورزشی” نیز با او تماس گرفت که عین صحبت آن ها و خلعتبری را می خوانید:

آقای خلعتبری، چرا با محیط‌بان جنگل‌های رامسر درگیر شدی؟

چی؟ این حرف‌ها چیه؟

رسماً اعلام شده!

از طرف چه کسی؟

رئیس روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران!

یعنی چه؟ من که اصفهانم. کی رفتم جنگل که دعوا بشه؟ دیگه چی گفته؟

به هر حال این ادعای مسئول…

ببین برای معروف شدن چه حرف‌هایی برای آدم درست می‌کنند، الان که صحبتم با شما تمام شود با وکیلم تماس می‌گیرم تا از آنها شکایت کند. حرف‌های این آقا بار حقوقی سنگینی دارد و باید ثابت کند. یعنی من روی محیط‌بان مملکتم اسلحه می‌کشم و فرار می‌کنم؟ اگر من اسلحه بکشم که او باید فرار کند. بعد گفته با دوستانم توی خیابان دیدمش و با رفقایم جلوی بچه سه ساله‌اش کتکش زده‌ام؟ مگر ما عضو گروه تروریستی داعش هستیم که یک نفر را جلوی بچه‌اش بزنیم؟ یک دفعه می‌گفت تو خیابان به او شلیک هم کرده‌ایم. این تهمت‌های دروغ واقعاً تأسف برانگیز است و آقایان بروند دنبال مدرک که این اتهامات را بتوانند در دادگاه ثابت کنند.

تو کلاً اهل شکار هستی؟

بنده هشت سال قبل از اداره اسلحه و مهمات نوشهر مجوز گرفته‌ام. دو قبضه سلاح شکاری دارم و خارج از فصل شکار اسلحه را نگاه هم نمی‌کنم، چه برسد به اینکه بگیرم دستم و بروم شکار. الان که اصفهان هستم و فصل شکار هم از یک ماه دیگر آغاز می‌شود.

فصل شکار تا چه زمانی ادامه دارد؟

تا برج ۱۰٫

چه حیواناتی را شکار می‌کنی؟

فقط کبک. آقایان حواس‌شان باشد نگویند خلعتبری آمده بود شکار فیل یا زرافه چون جنگل‌های مازندران فیل، زرافه، کانگرو یا پنگوئن ندارد.

حالا که تو دو اسلحه داری باید به فوتبالیست‌هایی که اهل دعوا هستند، هشدار بدهیم تا با خلعتبری سرشاخ نشوند که خطرناک است!

دست شما درد نکند، مگر من قاتل هستم که برای کسی اسلحه بکشم. من فقط برای کبک‌ها اسلحه می‌کشم آن هم زمانی که شکار آزاد اعلام می‌شود.

اوضاع سپاهان چطور است؟

خوب، فعلاً ذهنم مشغول تهمت ناپسند دوستان همشهری‌ام است؛ واقعاً که!

همچنین محمد رضا خلعتبری مصاحبه ای نیز با سایت ورزش سه انجام داده است که آن را می توانید از اینجا مطالع نمایید. دیروز خبری در خصوص درگیری یک ملی پوش فوتبالیست با محیط بانی رامسر منتشر شده بود که بنا بر نشانه های صحبت هایی که زده شده بود دال بر این بود که این فوتبالیست مشهور محمد رضا خلعتبری است.

۲ Comments

  1. کامبیز بیات می‌گه:

    چه با افتخارم اعلام کرده فقط کبک.ما آخرش نفهمیدیم که آیا شکار تفریحی حرام است یا خیر؟

    • تحریریه می‌گه:

      بله! شکار تفریحی حرام است ولی جرم نیست! یعنی قابلیت برخورد قضایی ندارد. تا جرم انگاری مساله و ضابطه مند شدن آن فقط می توان امر به معروف و نهی از منکر کرد.

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN