Subscribe: RSS Twitter

https://secure.peta.org/Wrappers/PETAV2/images/2011Redesign/headerWrapperBG.gif

دیده بان حقوق حیوانات: فروشگاه اینترنتی اندروید (Android) متعلق به شرکت گوگل اقدام به فروش نرم افزاری به نام «جنگ سگ ها» کرده است. این نرم افزار، جنگ سگ ها را جذاب جلوه داده و مردم را به شرکت در نسخه دیجیتال این «ورزش» خونین ترغیب می کند.

امروزه میدانیم که سگ هایی که در «جنگ سگ ها» استفاده می شوند، به شکل محبوس در قفس یا به زنجیر کشیده شده (غالبا با زنجیر های سنگین) نگهداری می شوند. این سگ ها به شدت تنبیه می شوند و گرسنگی می کشند تا  حس غریزی بقا و پرخشگری در آنها به بیشترین حد ممکن برسند.

مربی های این سگ ها، برای آموزش وادارشان می کنند در حوضچه آب راه بروند یا در حالی که یک خرگوش، گربه، مرغ، یا حیوانی وحشت زده دیگری در مقابل آنها آویزان است، روی تردمیل بدوند و یا از فکشان از زنجیری که گوشتی به عنوان طعمه از آن آویزان است آویزان بمانند.

به بسیاری از این سگ ها استروئید تزریق می شود. حتی برخی صاحبان آنها دندان این حیوانات را تیز می کنند، گوش آن ها را می برند (برای جلوگیری از گرفته شدن توسط سگ دیگر) و سم سوسک به غذای آن ها اضافه می کنند تا پوستشان برای سایر سگها طعم بدی داشته باشد.

درون گود (Pit) که این رخداد خونین اتفاق می افتد، سیخ و شلاق هایی به کار می روند تا سگ های به زمین افتاده را تحریک به جنگ کنند.

سگه ها وادار میشوند که با مرگ بجنگند، و این جنگ ممکن است ساعت ها به طول بیانجامد تا جایی که هر دو سگ بی رمق شوند یا حد اقل یکی از آن ها به سختی زخمی شده یا بمیرد. بسیاری از سگ هایی که نمی جنگند یا این نبرد خونین را می بازند، به عنوان طعمه استفاده می شوند.

یکی از افسران پلیس لویزیانا که تحقیق در رابطه با جنگ سگ ها را رهبری می کند می گوید: «وقتی شما به جایی می روید که این جنگ ها رخ داده، یا یک جفت جسد سگ میبینید یا یک گود پر از خون.»

گوگل این نرم افزار را به دلیل نقض قانون مالکیت معنوی حذف کرده ولی تا کنون تضمینی نداده که این نرم افزار برای همیشه حذف شده باشد. لطفا با گوگل تماس بگیرید و از این شرکت بخواهید که «جنگ سگ ها» به بازار فروش باز نگردد.

 

برچسب‌ها, ,

۸ Comments

 1. با سلام
  من فکر میکنم به النفسه کسانی که از جنگ دادن حیوانات زبون بسته لذت میبرند حتما” بیمار هستند. من به عنوان یک دامپزشک بسیار برای موجودات ۲ پایی که ادعای اشرف مخلوقات رو دارن و میتوانند با این جور کارها سرگرم و یا کسب درامد کنند بسیار متاسفم.

 2. ژیلا می‌گه:

  خاک برسر ما که اسم خودمون رو اشرف مخلوقات گذاشتیم یه موجود خودخواه وبی شعور که فقط نوک دماغشو میبینه واقعا شرم به ما آدمها آخه تا کی سکوت بسه دیگه…………..

 3. فرهاد می‌گه:

  انسان از هر موجودی وحشی تر و خونخوار تره ، بیچاره این حیوانات که فقط بازیچه دست موجودات ۲ پای خود خواه شدن .

 4. کورش کبیر می‌گه:

  با درود خدمت ایرانیای اصیل که اصالت خودشون از دست دادن و از عربا سلام یاد گرفتن به جای درود و بدرود و یادشون رفته که همین اشرفای مخلوقاتنما چطوری روز عروسیاشون گاو گوسفند میکشن

 5. مسلم می‌گه:

  واقعن حیف این سگا که برای مبارزه استفاده میشن
  این سگا برای گله بایداستفاده بشن
  حیف از آدم نزدیک بین

 6. پويا می‌گه:

  با درود

  تقسیر ما انسان ها نیست اگه اونا تو طبیعت هم دیگه رو ببینن باهم احول پرسی میکنن معلومع که نه بازم باهم میجنگن پس خدا تو ذات این حیونا گذاشته.

  • رضا جلالی می‌گه:

   پویای عزیز
   خیلی ممنونم که من نادان را راهنمایی کردی . من نمی دانستم که تو طبیعت حیوانات احوالپرسی نمی کنند و مرتبا بی دلیل با هم میجنگند و همدیگه رو پاره می کنند . چقدر من احمق و بی شعور بودم .
   شما که اینقدر معلومات داری میشه توضیح بدی که گلادیاتورها هم نوعی حیوان بودند که به زبان خودشون احوالپرسی میکردند یا اینکه مثل این سگها وادار به این کار میشدند ؟
   عجب احمقی هستم من !!! بازم یادم رفت که این سگها وادار به جنگ نشدند و خودشون با میل و رغبت تو طبیعت همدیگه رو دریدند !!
   خدا شما آدمهای دانا و خردمند رو برای امثال من خنگ و نادان نگه داره .

Leave a Reply


© ۱۳۹۹ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN