Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: فرمانده یگان حفاظت استان محیط زیست استان تهران گفت: طی گشت و پایش یگان حفاظت محیط زیست در سطح شهر تهران تعدادی حیوان وحشی کشف و ضبط شد.

اسماعیل میران زاده در گفتگو با مهر افزود: امروز طی گشت و پایش یگان حفاظت محیط زیست استان تهران در برخورد با مراکز غیر مجاز خرید و فروش جانوران وحشی در سطح شهر تهران سه عدد میمون و یک عدد ایگوانا که از جانوران غیر بومی خزنده است کشف و ضبط شد.

به گفته وی، این جانوران از یک مغازه که پرندگان زینتی می فروخت کشف و ضبط شد.

میزان زاده اظهار داشت: در حال حاضر برای فروشنده این جانوران تشکیل پرونده شده و تحویل مراجع قضایی داده شده است و تا تعیین تکلیف قضایی جانوران ضبط شده به پارک پردیسان تحویل داده می شوند.

۱ Comment

  1. ارمین می‌گه:

    از فرمانده یگان حفاظت محیط زیست تهران و جناب اقای اسماعیل میران زاده سپاسگذارم و از تمامی کسانی که در این راه تلاش میکنند و فروشندگان حیوانات و پرندگان وحشی و چه ایرانی چه مهاجر و غیر بومی به اطلاع سازمان حفاظت از حیوانات و پرندگان به اطلاع میرسانند و با این اشخاص بر خورد میشود متشکرم و امید دارم این پیگیری ها و برخوردهای قانونی نه تنها در تهران بلکه در سراسر ایران این برنامه اجرا شود از شما دوستان ممنونم بابت حمایت از طبیعت و وحش ان

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN