Subscribe: RSS Twitter

 

امداد و نجات حیوانات زلزله ورزقان سوانح تبریز

دیده بان حقوق حیوانات:در پاسخ به اعلام نیاز مسوولین مدیریت بحران در مناطق زلزله زده جهت جلوگیری از تقابل مضر حیوانات و انسان، همچنین برای تامین آسایش هموطنان آسیب دیده، یگان امداد و نجات حیوانات به همراه امدادگران داوطلب در منطقه حاضر و دوشادوش سایر یگان های امدادی مشغول کمک رسانی هستند.

فعالیت یگان امداد و نجات حیوانات در یک سانحه طبیعی، با در نظر گرفتن تمام محدودیت ها و حساسیت های مناطق بحران زده، برای اولین بار در تاریخ حوادث و سوانح ایران انجام شده است. این تیم در اولین فرصت ممکن به منطقه اعزام شده و به عنوان تنها تیم تخصصی در این زمینه مشغول کمک رسانی است.

برخورد منطقی با شرایط مردم حادثه دیده و همچنین پیش بینی مسایل خاص مناطق بحران زده باعث شده است که این تیم تا کنون مورد استقبال غیر قابل توصیف هموطنان سانحه دیده و زحمت کشان ارگان های مسوول قرار گیرد و دوشادوش ارگان های محلی در روستاها حاضر شده و به ارایه خدمات بپردازد.

به دلیل هزینه های انجام شده، حساب بانکی امداد و نجات حیوانات خالی شده و بخش قابل توجهی از هزینه ها نیز به عنوان دین و قرض تعهد شده و یگان امداد و نجات حیوانات برای امداد رسانی به مناطق زلزله زده نیازمند کمک فوری مالی است.

در صورت تمایل به شراکت در هزینه های این تلاش جمعی که برای اولین بار در تاریخ حوادث و سوانح ایران انجام می شود و امیدواریم این اولین گام، آغازی باشد بر اقدامات بهتر در آینده. برای این امر نیازمند حمایت دوستداران حیوانات، فعالان حامی حیوانات و طرفداران حقوق حیوانات هستیم. شماره حساب های دیده بان حقوق حیوانات برای کمک مالی را اینجا ببینید.

با تمام سختی ها و تهدیدات موجود، اگر این گام با قدرت و بدون مشکل بزرگ برداشته شود، مسیری گشوده شده است که بسته شدنی نیست.

به قوام اولین گام امداد و نجات حیوانات در سوانح طبیعی کمک کنید و تاریخ ساز شوید!

______________________________________________________________________________________

شماره حساب: ۳۳۸٫۸۰۰۰.۱۰۰۱۸۸۰۸٫۲ نزد بانک پاسارگاد شعبه برج جام جم به نام دیده بان حقوق حیوانات

شماره کارت: ۵۰۲۲۲۹۱۰۱۶۲۴۲۰۴۰

______________________________________________________________________________________

مورد مستند «حمله» گرگ و خرس تا کنون گزارش نشده است/ زخمی شدن یگ گراز در تقابل با بشر

اعزام یگان امداد و نجات حیوانات به مناطق زلزله زده/ درخواست کمک

حیوانات سرگردان در زلزله شمال غرب کشور/ تصویری

خطر تقابل بشر با گرگ ها در مناطق زلزله زده/ حیوانات هم نیازمند امدادرسانی هستند

لغو همایش حقوق حیوانات و حیوان آزاری ۲۰ شهریورماه/ هزینه برگزاری صرف امداد رسانی به هموطنان عزیز زلزله زده خواهد شد

بیانیه گروه های زیست محیطی در رابطه با «روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات»

به مناسبت ۲۰ شهریور ،روز مبارزه با خشونت علیه حیوانات، خورشید سیاه می خواند

 

۶ Comments

  1. آرمین می‌گه:

    سلام و خسته نباشید از شما عزیزانی که این طرح رو در ایران اجرا کردید سپاسگذاریم چرا که متاسفانه در این روزها خبرهایی میشنویم ناراحت کننده که این خرس در روستای …….کشته شد و یا از این جور خبرها امید وارم با بر پایی این مرکز خبرهای ناخوشایند کمتر به گوش ما ایرانیان برسد با تشکر از عزیزانی که این مرکز رو پایه گذاری کردند با آرزوی پیروزی

  2. atefeom می‌گه:

    به امید موفقیت…

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN