Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: مدیرکل محیط زیست استان همدان از دستگیری دو شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده گلپرآباد شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش اداره کل محیط زیست همدان، قربانعلی محمدپور با اعلام این خبر عنوان کرد: در راستای اجرای مقررات و قوانین شکار و صید، چهار شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده گلپرآباد شهرستان ملایر دیده شدند.

وی افزود: پس از تعقیب و گریز، ماموران یگان حفاظت محیط زیست موفق شدند دو نفر از متخلفان را دستگیر کنند که یکی از آنها با شلیک گلوله به سمت دو عدد قوچ منجر به زخمی کردن یک عدد از قوچ‌ها شده است.

محمدپور بیان کرد: دو نفر دیگر از متخلفان با نشانه رفتن اسلحه‌های شکاری به سمت ماموران یگان حفاظت محیط زیست از منطقه متواری شدند که جست و جو برای دستگیری آنان ادامه دارد. مدیرکل محیط زیست استان خاطرنشان کرد: متخلفان مورد نظر افرادی از استان‌های مجاور بوده‌اند که در این منطقه اقدام به شکار کردند.

وی در پایان تاکید کرد: کلیه شکارچیان باید قوانین و مقررات شکار را رعایت کنند چراکه با برنامه‌ریزی های صورت گرفته تمامی مناطق استان برای شکارچیان غیرمجاز ناامن بوده و با متخلفان شکار و صید طبق مقررات برخورد جدی می‌شود.

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN