Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-5701

دیده بان حقوق حیوانات: “والاس شاون” هنرپیشه مشهور آمریکایی در واکنش به انتشار اخبار و عکس هایی از گسترش موش های صحرایی بزرگ در تهران، گفت که از دیدن عکس های این موش های بزرگ شبفته و شوکه شده است.

به گزارش عصرایران شاون ۶۹ ساله متولد وساکن نیویورک با دیدن تصاویر مربوط به موش های بزرگ شکار شده در تهران به خبرنگار نشریه ” اینتلیجنسر” نیویورک؛ با تعجب از سایز بزرگ این موش ها گفت:” من باید آن را بررسی کنم، در این مورد خیلی نگران شدم.”
شاون با اشاره به اینکه از موش های بزرگ می ترسد گفت که در نیویورک هم از این گونه موش ها دیده است،گفت:” من این گونه موش ها را در کانال ها و جوی های نیویورک دیده ام و خجالت نمی کشم که بگویم از آنها می ترسم. البته این ترس آگاهانه نیست بلکه بیشتر اکتسابی و بر مبنای تعصب است، به ما گفته اند آین قبیل موش ها با آدم ها جور در نمی آیند.”
گفتنی است پیشتر اخبار مربوط به گسترش مبارزه با موش های صحرایی بزرگ در تهران ، بازتاب گسترده ای در رسانه های آمریکایی داشت و بیشتر رسانه های آمریکایی این خبر را با جزییات منتشر کردند.
_____________________

کدام مقصریم؟ ما یا موش ها؟ / صحنه های تاسف بار از زباله خرید شب عید/ تصویری

آنها را نکشید، هیچ کس به آنها محبت نمی کند!/ آیا راه عالمانه کنترل حیوانات شهری کشتن است؟

پس از سالها حیوان کشی: اولین گام شهرداری در مسیر صحیح کنترل حیوانات شهری/ مانور آموزشی صنوف آلوده‌کننده شهری

طرح کنترل جمعیت جانوران مضر شهری در دو محور ولیعصر(عج) و شریعتی اجرا شد

زباله ریزی بشر و تجمع سگهای آزاد در کوهدشت/ تصویری

تک‌تیراندازهای حرفه‌ای در کمین موش‌های شهر/ امتداد روش های بی نتیجه و آزارنده

برچسب‌ها,

۱ Comment

  1. […] ارسال دیدگاه سایت حمایتی جزیره حیوانات:“والاس شاون” هنرپیشه مشهور آمریکایی در واکنش به انتشار اخبار و عکس هایی از گسترش موش های صحرایی بزرگ در تهران، گفت که از دیدن عکس های این موش های بزرگ شبفته و شوکه شده است. به گزارش عصرایران شاون ۶۹ ساله متولد وساکن نیویورک با دیدن تصاویر مربوط به موش های بزرگ شکار شده در تهران به خبرنگار نشریه ” اینتلیجنسر” نیویورک؛ با تعجب از سایز بزرگ این موش ها گفت:” من باید آن را بررسی کنم، در این مورد خیلی نگران شدم.” شاون با اشاره به اینکه از موش های بزرگ می ترسد گفت که در نیویورک هم از این گونه موش ها دیده است،گفت:” من این گونه موش ها را در کانال ها و جوی های نیویورک دیده ام و خجالت نمی کشم که بگویم از آنها می ترسم. البته این ترس آگاهانه نیست بلکه بیشتر اکتسابی و بر مبنای تعصب است، به ما گفته اند آین قبیل موش ها با آدم ها جور در نمی آیند.” گفتنی است پیشتر اخبار مربوط به گسترش مبارزه با موش های صحرایی بزرگ در تهران ، بازتاب گسترده ای در رسانه های آمریکایی داشت و بیشتر رسانه های آمریکایی این خبر را با جزییات منتشر کردند. […]

Leave a Reply


© ۱۴۰۱ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN