Subscribe: RSS Twitter

0202-2

دیده بان حقوق حیوانات: علی ضیاء درباره‌ی حضور ببر بنگال در برنامه‌ی دوشنبه «ویتامین ۳»، گفت: به جهت اینکه این هفته، هفته‌ی محیط زیست است فضاهای مختلفی را تجربه کردیم.

او گفت: در برنامه «ویتامین ۳» به مناسبت هفته‌ی محیط زیست به موضوعاتی چون خام‌خواری، گیاه‌خواری، پیوند ریه و فضای سیرک که حیوانات را درگیر می‌کند، پرداختیم.

مجری «ویتامین ۳» در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به سخت بودن حضور ببر بنگال در برنامه‌ی «ویتامین ۳»، گفت: زمانی که این ببر را با جرثقیل به استودیو می‌آوردیم، خیابان هدایت بسته شده بود. این ببرخانم که نام «مایا» بود، حدود ۲۰۰ کیلو وزن داشت.

او در ادامه هدف از این حضور را مراقبت کردن از حیواناتی دانست که نسل‌ آن‌ها منقرض می‌شود و گفت: علت بیشتر این بود که به افراد گوشزد کنیم حواسشان باشد و از این حیوانات مراقبت کنند.

او در پاسخ به اینکه با چه مجوزی این ببر را به استودیو آوردند؟ گفت: این ببر متعلق به شخصی به نام خلیل عقاب است که سیرک دارد و با هدف حمایت از محیط زیست آن را به استادیو آورد.

علی ضیاء در ادامه با اشاره به اینکه «ویتامین ۳» در این راستا قرار بود کارهای دیگری را هم انجام دهد، گفت: روز اول قرار بود اسب‌های پاکوتاه را به استودیو بیاوریم، اما نشد.

او در بخش دیگری از گفت‌وگوی خود با ایسنا با اعتقاد بر اینکه «ویتامین ۳» با هیچ برنامه‌ای رقابت نمی‌کند، افزود: ما با خودمان رقابت می‌کنیم. در ایران هم همه با هم رفیق هستیم و تلاش می‌کنیم از زاویه‌های مختلفی سلیقه‌های مردم را نشان بدهیم.

مجری «ویتامین ۳» تاکید کرد: درباره‌ی «ویتامین ۳» نظر شخصی‌ام را می‌گویم که ما رقابتی نداریم و با خودمان رقابت می‌کنیم. تلاش می‌کنیم سلیقه‌ی مردم را بسنجیم.

علی ضیاء‌ در بخش دیگری از این گفت‌وگو از پایان احتمالی برنامه‌ی «ویتامین ۳» در خرداد ماه خبر داد.

این مجری در پایان از پیشنهادهایش برای کار اجرا گفت و اظهار کرد: آنقدر «ویتامین ۳» برایم مهم است که به برنامه‌ی دیگری فکر نمی‌کنم اما پیشنهادهای زیادی داشته‌ام.

او گفت: دربخش‌های آینده «ویتامین ۳» تفاوت را بیشتر و بیشتر خواهید دید.

۲ Comments

  1. فرزاد می‌گه:

    این کارشون هیچ نکته مثبتی در مورد حیوونا نداشت و صرفا آموزش حیوون ازاری بود

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN