Subscribe: RSS Twitter

دیده بان حقوق حیوانات: همه ما علاقمندیم که مرغ مگس را موجودی دوست داشتنی و ظریف تصور کنیم در حالی که در عالم واقعیت آنها برای هم رقبایی  خشن و جدی به حساب می آیند. مرغ مگس ها هنگام مراقبت از قلمروشان در مقابل سایر همنوعان، حتی لحظه ای از دفاع غافل نمی شوند. آنها همچنین باید مراقب حیوانات شکارچی از قبیل رتیل های عظیم الجثه و پرندگان شکاری باشند. با دیدن تصاویر  به نظر می رسد آنها باید مراقب آخوندک ها هم باشند چرا که آخوندک ها هم به شکار و کشتن مرغ مگس معروفند.

آخوندک پس از صید مرغ مگس نگون بخت، گوشت آن را از قسمت شکم می خورد و سپس باقی مانده را رها می کند. با اینکه چنین اتفاقی برای مرغ مگس  سرنوشتی است ناگوار  ولی نشان می دهد که آخوندک برای انجام چنین شاهکاری چقدر باید سریع، دقیق و قدرتمند باشد.

به گزارش دیده بان حقوق حیوانات در قاره آمریکا، نصب ظروف غذا برای پرندگان زیبا و آوازه خوان در حیاط های منازل مسکونی امری است شایع و مردم بیشتر ترجیح می دهند به جای لذت بردن از صدای پرنده محبوس در قفس، با تامین خوراک پرندگان آنها را جذب کرده و از دیدن آنها و شنیدن آوازشان لذت ببرند. ظروفی که در تصاویر دیده می شود مخصوص مرغ مگس بوده و حاوی شربت مخصوص برای خوردن این پرنده دوست داشتنی است.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN