Subscribe: RSS Twitter

Animal-Rights-Watch-ARW-7910

دیده بان حقوق حیوانات: فرمانده انتظامی استان یزد از کشف محموله قاچاق دو میلیارد ریالی پوست حیوانات در یزد و توسط پلیس این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ایرج کاکاوند اظهار کرد: پلیس شهرستان اردکان از انتقال یک محموله سنگین قاچاق پوست حیوانات از استان‌های شرقی کشور به سمت تهران مطلع شدند.
وی با اشاره به انجام اقدامات اطلاعاتی و شناسایی خودرو قاچاقچیان خاطرنشان کرد: عوامل کلانتری احمدآباد اردکان پس از انجام هماهنگی با مقامات قضایی و اجرای تور ایست و بازرسی مقطعی اتوبوس اسکانیا حامل این محموله قاچاق را متوقف کردند.
کاکاوند با تاکید بر کشف انواع و اقسام پوست قاچاق حیوانات تصریح کرد: در بازرسی از این اتوبوس ۳۳ عدد پادری ازجنس انواع پوست حیوانات، ۲۸ عدد کاپشن و شلوار همگی از جنس پوست حیوانات و ۱۰ عدد پوست انواع حیوانات وحشی از قبیل گرگ، سمور، خرس، روباه و دیگر حیوانات با ارزش کشف شد.
رئیس پلیس استان یزد ارزش برآورد شده این محموله قاچاق را بیش از دو میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر شد.

۱ Comment

  1. زهره می‌گه:

    با تشکر از فرمانداری انتظامی استان یزد بابت این دستگیری امیدواریم تبادل همکاری و تجربیات فرمانداری های استانهای مختلف بیشتر شود و جلسات مشترکی بین ادارات محیط زیست استانها و نیروی انتظامی استان برگزار شود تا بتوان از وقوع چنین جنایاتی قبل از تولید پوشاک ساخته شده از پوست حیوانات معصوم جلوگیری نمود. بدیهی است که جریمه ها و حبس های این جنایتکاران باید بسیار بازدارنده باشد آنقدر که هیچکس جرات ورود به چنین تجارتهای کثیفی را نداشته باشد.

Leave a Reply


© ۱۴۰۲ دیده بان حقوق حیوانات – ایران · Subscribe: RSS Twitter · Animal Rights Watch - IRAN